Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ez a kontraszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez a kontraszt izgató vagy inkább már taszító?

Figyelt kérdés

Ha egy nő az ágyban szub. Felizgatja ha parancsolgat neki a férfi, ha kemény vad szexben részesítí, és ha a nőnek nincs sok beleszólása a történtekbe, viszont az életben teljesen más.

Nem szereti ha parancsolnak, és megmondják h mit hogy csináljon, vagy ha irányítják.

Ez a kettőség izgató, vagy inkább szabadulnátok egy ilyen nőtől?


2020. jan. 16. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az ízlése, de nekem furán hatna ha az ágyban szeretné a parancsokat, de amúgy ki nem állhatja :/ mivel amúgy sem parancsolgatok, én inkább hanyagolnám :/
2020. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kontraszt csak nem volt mellette még megfelelő Férfi aki tudja, hogy mikor hogyan kell "kezelni", értelmezni. Az ágyban legyen sub, az életben egyenrangú.
2020. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, leírtál engem. :D csak elmentem a kérdést :)
2020. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most h jobban belegondoltam néha vannak napok mikor felizgat ha egy pasi elkezd parancsolgatni, de vmikor meg nem tudom eltűrni.

Ez nem tudom h alakulhatott így :(

2020. jan. 16. 23:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel én inkább dominansabb vagyok, így nekem az a lényeg, hogy szex közben én legyek a goré, de nyilván úgy, hogy mind a ketten élvezzük a szitut! 😉

A kapcsolat maga az más kérdés...


33/F

2020. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

A szex es a hetkoznapi elet teljesen mas teszta. En is pont olyan vagyok mint te: az agyban maximalisan alarendelem magam a paromnak, azt tehet meg velem amut akar, ugy alazhat meg ahogy akar, ugy dug meg ahogy akar. A hetkoznapokban viszont egyenrangukent tekint ram, semmi jelet se adja hogy iranyitgatni akarna. Kapcsolaton kivul se birom ha utasitanak vagy ha nincs valasztasi lehetosegem, nem tehetem azt amit akarok. A munkam is megkoveteli a hatarozottsagot, iranyitast stb

Nincsen ezzel semmi gond, a szexet el kell kuloniteni a hetkoznapoktol. Vannak akiket nagyon ‘beteges’ dolgok izgatnak, a valo eletben meg teljesen normalisak, meg nem mondanad rola. Pl ismerek olyan ferfit is aki vezeto beosztasu, eleg kemenykezu fonok. Kozben meg azt elvezi ha szolgalhat egy not az agyban:D ami a haloszobaban van az egy masik vilag, ott lehetsz olyan amilyen vagyaid vannak, akar teljesen ellentetes is mint az alap szemelyiseged:)

2020. jan. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eleg sok ilyen no van. Nekem az a tapasztalatom a csajokkal, hogy legtobbjuk egyenrangu fel akar lenni a mindennapokban, tehat nem szeretik, ha parancsolgatnak nekik, de az agyban szeretik, ha a ferfi iranyit es dominalja oket. Szerintem ez nagyjabol igy is normalis.
2020. jan. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindennek van szélső határa. Ki kellene próbálnom mert így kicsit megfoghatatlan. Izgalmas lehet a szex ilyen lánnyal...

35F

2020. jan. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nők többsége arra tud felnézni aki kemény az ágyban, minden téren.. :)
2020. jan. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!