Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha minden lanynál elvárás az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden lanynál elvárás az hogy tapasztalt legyen egy fiú. Akkor én velem mi lesz ha még szűz vagyok mindig?

Figyelt kérdés

Volt olyan hogy ismerkedtem egy lánnyal, aztán egy olyan fiút választott aki jobban néz ki, meg akinek volt már barátnője. Ráadásul az a fiú nálam néhány évvel még fiatalabb is.

Én még szűz vagyok 22 évesen és én egyre kisebb esélyt látok hogy a mai lányok között találjak olyat aki engem elfogad.


2020. jan. 16. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem borotválod ugye? Imádnálak! Szétszednélek!
2020. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem minden lánynál elvárás, viszont ha látszódik rajtad hogy nem vagy magabiztos, gátlásos vagy akkor én se jönnék össze veled.
2020. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt egyből az orrára kötni, csak saját magadnak állítasz akadályokat.
2020. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Ne rinyalj, hanem fejleszd magad.
2020. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Láttam olyan álláshirdetést ahol egy N éve létező programnyelv terén N+M év tapasztalatot követeltek, ahol M >= 3.
2020. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szűz fiúk nem szexelnének, akkor soha nem szexelne senki, mert elsőre mindig mindenki szűz, nemde?
2020. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy dologba gondolj bele: minden szexuálisan tapasztalt férfi először szűz volt! Szerintem érted mire gondolok...
2020. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát bro' ez fordítva is megeshet - mármint hogy egy kevésbbé tapasztalt, de normálisabb, figyelmesebb, kedvesebb fiút választanak. Nem ettől függ a nők partnerválasztása hogy előtte a pasinak hány nője volt.
2020. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"egy olyan fiút választott aki jobban néz ki" Ez mindig így lesz, mindegy, hogy szűz vagy vagy nem.
2020. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!