Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elmenni. Miért?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elmenni. Miért? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Na erre adjon nekem valaki választ, kérem! :D


Gyakran maszturbáltam mielőtt összejöttem volna a párommal, de abbahagytam amint egy párt alkottunk.


Nagyon élvezem a vele való szexet, egyszerűen mintha nekem kódolta volna az élet.


Csak itt jön a baj...

Ő folyton elélvez, én pedig nem.

Kivéve persze ha vadul rángatom aktust követően, de az már egy fajta erőltetett végkielégülés, szerintem legalább is.


Na most, hogy tudnám megoldani, hogy a vaginális közösülést követően történjen meg a dolog?

Eszméletlen jó teste van, és hihetetlenül jól működik a kémia. Szeretjük egymást, ez látszik.


Én sejtem, hogy ez egy fajta pszichés dolog, a múltban történt sorozatos önkielégítésem miatt, de mához holnap már két hónapja nem nyúltam önállóan magamhoz, mert mellette nincs rá szükségem.


Mégse megy aminek mennie kéne a végén.


Az okozza a lelki problémát kettőnk közt, hogy ő nem tud elvinni, én meg őt simán.

Ez által nem érzi magát elég jónak, de persze ezt hiába mondom neki, hogy ez nem így van.

Mert tényleg nem, csak defektes vagyok...jelenleg legalább is.

Hisz akkor volna helytálló, ha valami potenciális problémám is lenne, de közel sincs, sőt... :D


Most van erre valami megoldás?



25 / F



2020. jan. 14. 13:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Domináns játékok és fantázia talán segít. Legyen ő az alárendelted aki nem akar semmit de nem ellenkezhet.
2020. jan. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!