Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van úgy, hogy pl....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy pl. olvasás, kutatás, kreatív folyamatok sokkal jobban érdeklik, mint a szex?

Figyelt kérdés

A szexuális vágyat általában hátránynak élem meg, sokszor hokizással rendezem le.


Volt, hogy akár 8 óráig maszturbáltam, de már leszoktam és úgy érzem jobb így. Így hasznosabbnak érzem magam az emberiség számára.


Persze szaporodni kell, de arra van szó szerint milliárd másik ember.



2020. jan. 9. 00:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10#


Én is erre gondoltam, hogy sokaknak valószínűleg ez egy ilyen reakció. De én nem érzem úgy, hogy ezzel kapcsolatban tudat alatt így történt volna nálam.


Szűz vagyok

2020. jan. 9. 01:47
 12/19 anonim ***** válasza:

#11: Ha szűz vagy, de amúgy van egy bizonyos szintű késztetésed a szexre, mint maszturbáció, akkor valószínűleg nem vagy aszexuális, csak még tapasztalatlan, ezért elnyomod vagy nem tartod fontosnak a dolgot. Az alapján, amiket írtál, szerintem ez a helyzet.

Amúgy meg ez emberfüggő. Engem pl. egy jó szex feltölt, energiát ad és sokkal jobban teljesítek minden területen. Valami hormon felszabadul vagy ilyesmi, régen olvastam már a biológiai részéről. De pl., ha egész nap maszturbálnék (őszintén, tinikorban ez majdnem minden srácnál megesik), akkor az engem is lehúzna és úgy érezném, hogy valamilyen szinten elment a napom a semmire.

2020. jan. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#6 válaszoló vagyok- a szüzességed rá a érdemi válasz arra a sok marhaságra amit írtál. persze lehetnek más,itt felsorolt okai is(aszexualitás) ebben az esetben a válaszom ignoráld. Én mégis úgy érzem sokkal inkább a punci hiánya okozta nálad ezt az érzelmi hatást vagy akármit. Viszont jó hogy legalább nem vagy hülye
2020. jan. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Szerintem valamilyen szinten megértem amit írsz, és biztos hogy emberfüggő.


Én például a szexuális dolgokkal kapcsolatban megfigyelésem szerint teljesen ellenkezően működöm.


Talán az alacsony dopamintermelésem az oka. A figyelemmel, motivációval, mozgással kapcsolatos neurotranszmitter.


Emiatt is szedem azt ami a címkék között van feltüntetve (ott élek ahol írnak ilyet).


Szerintem a szexuális dolgoktól kevésbé lesznek érzékenyek a receptoraim, stimuláció hatására (ahova a dopamin "illik").


13#


Azért nem gondolsz hülyének mert úgy látod hogy rávezettél arra amire te gondoltál?

2020. jan. 9. 02:01
 15/19 anonim válasza:
dehogy
2020. jan. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én kicsit máshogy vagyok... Én a fiatal csajszik punciját és száját kutatnám a legjobbat keresve... :) :) De ez én vagyok... :)
2020. jan. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Számomra mind a kettő szükséges, de egyáltalán nem is közös "alapokból" fakad...de ha neked így jó, akkor respect!!
2020. jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Heteróknak baromira nem éri meg szerintem.

Heteket,hónapokat kell foglalkozni 1 lánnyal,mire hajlandó szét tenni a lábát,és kb az 5.alkalom után már az is unalmas.


8 óra maszturbálás az abszurd.

Napi fél óra,vagy 2 naponta fél-1 óra,bőven elég,és jut idő másra is.

2020. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ, jó volt megvitatni ezt veletek.
2020. jan. 10. 02:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!