Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van úgy, hogy pl....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy pl. olvasás, kutatás, kreatív folyamatok sokkal jobban érdeklik, mint a szex?

Figyelt kérdés

A szexuális vágyat általában hátránynak élem meg, sokszor hokizással rendezem le.


Volt, hogy akár 8 óráig maszturbáltam, de már leszoktam és úgy érzem jobb így. Így hasznosabbnak érzem magam az emberiség számára.


Persze szaporodni kell, de arra van szó szerint milliárd másik ember.



2020. jan. 9. 00:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg egy aszexualis koreinkben😃

Ez a jobbik eset,ha belatod magadtol,hogy nem igenyled a szexet. Sz@r amikor elhiteted az elejen,hogy mennyire lepedoakrobata vagy ameddig befuzod a csajt es aztan hanyagolod el,mert valojaban neked nincs igenyed ra....

2020. jan. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Így jártál? Ennél már csak az lehet rosszabb amikor valaki házasság után jön rá hogy meleg.


Nem tudom hogy ez aszexuálisnak számít-e, de úgy érzem hogy a szex nem éri meg az energia és idő fogyasztását.


Akkor sem érdekelt, amikor gimnáziumban több csajnak is nagyon feltűnően tetszettem, pedig valószínűleg nem lett volna nehéz dolgom

2020. jan. 9. 00:51
 3/19 anonim ***** válasza:

Hát én a kreatív folyamat, és a szex között nem húznék párhuzamot, mert én szeretem a nőket, és a szexet, de persze nem vagyunk egyformák.

De valószínű, hogy aszexuális vagy, vagy lettél, mert szerintem ez 1 szükséglet.

Mindenkinek más mértékben,de az...

Amúgy meg nyilván mindenki Csinálja azt amiben örömét leli!


33/F

2020. jan. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
En a felesege is lettem es tobb eves vita volt a hatunk mogott. Azt hittem megcsalt,vagy undorodik tolem,holott egesz jo nonek tartanak. Amikoris kinyogte,hogy amugy neki nincs igenye a szexre. (Az elozo felesege is megcsalta,mert nem birta tovabb) Szoval duplan sz*r. Ha parkapcsolatot kezdenel,ezt mindenkepp az elejen tisztazd le,mert ugy korrekt. Nem amikor mar tobb ev szenvedes,hazassag es gyerekek vannak a dologba...
2020. jan. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

3#


Érthető, a legtöbb ember valószínűleg hasonlóan van vele. De a szükséglet résszel szerintem lehet vitatkozni, hiszem nincs fizikai elvonása, hiánya nem halálos.


Vagyis a legtöbb szükséglet felette áll.


4#


Sajnálom, persze igyekszem nem okozni hasonló esetet ha esetleg lesz igényem kapcsolatra

2020. jan. 9. 01:15
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
A szexuális vágy megélése csak akkor lehet hátrány ha nem tudod kivel megélni,mint jelen esetben te. Nő hiányában marad a recsi,és a kreatív folyamatok,na meg a nosztalgiázás hogy mennyi csajom lehetett volna a középsuliban. Lúzer vagy öregem,de fogd csak a kreativitásra az egészet
2020. jan. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1, Vannak aszexuális emberek. Őket tényleg jobban érdeklik más dolgok és nincs igényük szexre.

2, És vannak azok, akiknek nem jön össze vagy nem jól jön össze a szex, de amúgy vágynának rá. Főleg tőlük hallani azt, hogy a dolog nem éri meg, időpazarlás és nem létszükséglet. Lehet, hogy csak egy jó partner kéne és mindjárt imádnál szexelni.

2020. jan. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6#


Ha van rendes érved akkor szívesen meghallgatom. De szerintem ezt az energiát más dolgokra is fel lehet használni, amik nekem érdekesebbek.


Ihletet ad, például a taoizmus szerint is jó megőrizni. Persze a hokizást is minimálisra csökkentem. Így sokkal kreatívabb vagyok, jobban tudok figyelni.


A három nagy közel-keleti vallás is érdekel, bár pár dologban nem értek egyet. És ne az egyházakra gondolj, hanem az eredeti formájukra.


Egyszerűen sokkal nemesebb, produktívabb érzés így hasznos dolgokat csinálni.

2020. jan. 9. 01:28
 9/19 A kérdező kommentje:

7#


Tudom, hogy van ilyen reakció sok embernél, de nem látom mi értelme lenne magamnak hazudni

2020. jan. 9. 01:35
 10/19 anonim ***** válasza:
#9: Az, hogy megnyugtatod a lelked. Hány nővel szexeltél?
2020. jan. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!