Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Üdv! Régen voltam már nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Régen voltam már nővel viszont hétvégén találkozom egyel. Attól tartok, hogy hamar elfogok élvezni és én ezt nem szeretném. Esetleg előtte való nap kömnyítsek magamon? Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 7. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén? Ma még csak kedd van! Könnyíts magadon, messze még a hétvége!!!
2020. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Előtte este, aznao reggel és a találkozó előtt is verd ki. Nem fogsz hamar elmenni, ha ezt betartod.
2020. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne verd ki azért annyira sokszor. Én egyszer így tettem és mire a puncihoz jutottam, rájöttem, h nem is vágyok már rá annyira, annyit recsiztem :D

Inkább elmegyek gyorsabban, mint ne tudja elmenni :D

2020. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te tudod mit tud a szervezeted, akár több menet is jöhet, nem?
2020. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van időtök bőven, akkor ez miért gond? Elsőre gyorsan megtörténik, a második tuti hosszabb lesz!
2020. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!