Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha még 23 évesen is szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még 23 évesen is szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem volt barátnőm. Minden lány azt mondja hogy aranyos vagyok. Egy lány sem talál vonzónak szerintem emiatt. Eléggé szomorú vagyok emiatt.

Pár évvel fiatalabbnak nézek ki, elég csöndes vagyok. Magas, vékony/enyhén izmos vagyok.

Nagyon lemaradva/kimaradva érzem magam.


2020. jan. 4. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként vagyok ilyen helyzetben, de nem érzem gáznak. Az a lány, akit szilveszterkor meghúztak a wc-ben egyáltalán nem értékesebb nálam azért mert nem szűz. :D

És az hogy valaki 20 felett szűz nem jelenti azt, hogy lúzer. Ezer egy ok miatt lehet valaki szűz. Gátlásos, szerény, visszahúzódó, válogatós, érték számára a szüzessége és nem akarja csak úgy valakinek odadobni, nem találkozott még a megfelelő partnerrel, nehezen megy neki az ismerkedés akármi lehet. És ez az illetőnek a legrosszabb, nem kell még egyet belerúgni azzal, hogy gáz az hogy meg szűz vagy. Előbb-utóbb úgyis elveszted, ne aggódj.

2020. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Na akkor ezt rakd össze kérdező!:D

Jó kiállású, nagydumás jóarc pali vagyok. Bulikirály, viccmester. Én vagyok a buliban a nap fénypontja. Az emberek csak isszák a szavaim és nevetnek a vicceimen. Szeretik a társaságom a nők és a férfiak egyaránt. Nélkülem nincs party.

Mégsem kellek egy lánynak sem. Valószínüleg én vagyok az örök jóarc, a vicces csávó. De mást nem tudnak összekötni velem. Ezért hazamegyek aztán jól kiverem 6x. Majd lesz valami. Annyit verem már 9 éves korom óta, punciba biztos nem tudok elmenni csak a saját markomba. Ez lehet majd jól jön. :)

22f.

2020. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehat akkor ugy latom, nem csak en gondolom, hogy egyedul halok meg:Dd 21/l
2020. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!