Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Insta csajok sok farok képet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Insta csajok sok farok képet kapnak naponta?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok hogy 5 ezer követő felett és még bugyit sem vesz fel se melltartót csak hogy lehessen látni a bimbókat és a tevepatát is a feszes ruci alól.

Ilyen nők örülnek HA érkezik egy új farok kép? Attól is nagyobbnak hiszik magukat mint a lájkoktól?


F26



2020. jan. 4. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a csajok , nők rettenetes önértékelési zavarban szenvednek, mellé csapva egy jó nagy adag önbizalom hiánnyal sajnos. Persze ha kap egy farok képet akkor ő van felháborodva,az ilyen képei után. Illetve azt sem szabad elfelejteni ezek az emberek nem állnak meg senkinek sem,nem is fognak. Nekik csak az önigazolas kell. Ezért nem is működnek a szexpartner kereső oldalak sem sajnos. De ez más téma.
2020. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok indra csaj De még fullos se

Még is van egy rahedli kéretlen üzenetem pöts képekkel

Ez csak a küldőt minősíti

És hidd el nem csak Én mint egyszerű lamy tartom Szánalmasnak. De még az Ista lányok is röhögnek a sok gyökéren akik idáig süllyednek..

Ha nincs agyad nem a farkaddal fogod fel kelteni az érdeklődést... amelyik csaj meg a pénzre utazik az olyan is ...

2020. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Insta *
2020. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok insta csaj, de én is kaptam már jópár farok Képet. A legtöbb nőnek szánalmas és nevetséges, ez a te szegénységi bizonyítványod ha azt hiszed ez imponál egy nőnek.
2020. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta nincs kivétel és persze kap mindenki ilyen képeket. Hidd el ffi létemre még én is. De aki , mellét ,puncit,popsit, tesz ki az mit vár. Sajnos a legtöbb insta csak a fent említett betegségekben szenved. Ez ellen csak orvossal lehetne mit tenni. Van egy kettő kivétel de nem sok sajnos.
2020. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget, 10-től 50-ig, vagy még többet naponta. Olvasás nélkül törlik. Minél több követője van valakinek annál több levelet kap - nem fogja elolvasni őket, nincs ideje napi 100 levelet elolvasni.

Egyébként ahogy az #1-es leírta, önigazolást, önbizalom növelést keresnek, inkább a like-ok számát nézegetik. Egy "instacsaj" ha nem ismered nem lesz több számodra mint egy vizuális pixeltömeg, mert a te leveled sem fogja elolvasni (ahogy a többiekét sem). A neten nincs esélyed megismerni.

2020. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!