Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szép farok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szép farok?

Figyelt kérdés
Mire mondják azt valakinek hogy szép farka van? Azt hittem kb mind ugyanúgy néz ki, és csak méretben különböznek egymástól, de ezek szerint van szép, és nem szép farok is?Mitől szép?Gondolom nem attól hogy minél nagyobb.
2020. jan. 4. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Tudomásom szerint pl nem mindegy nekik, a makk formálya sem, szépnek látják ha fut benne 1 ér,valamint jobban szeretik ha a zacsi nem lóg, hanem feszes, legalábbis szex közben, és inkább vérkolbi mint húsrúd!

Ezeket 1 ex csajomtól hallottam, aki mondta, hogy nekem szép, és rákérdeztem laikusként, hogy mi tetszik neki benne...


33/F

2020. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Amilyen az enyém. 90°-ban előre áll, horizontális síkon enyhén balra ferde, kissé eres, szép, formás, arányos makkal, kissé vaskosabb átlagosnál (~4.5), közepesen hosszú (15), puha a bőr rajta, és kemény, mint a beton.
2020. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Nekem a kicsit éresebb, vér penisz tetszik, ami nem túl ferde és kicsit ha kicsit az is akkor felfelé. Kb csuklom vastagságú és 16-20 cm, illetve arányos. 19
2020. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Apolt, egyenes, nem rancos :)
2020. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nemtudom mi a f.aszomért van itt mindenki lepontozva!

Melyik kis buzeránsnak a fétise ez...

Mondjuk én pont le.szarom

2020. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
uhh szopnám mind
2020. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!