Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent az hogy a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy a pasik csak ürítésre használnának?

Figyelt kérdés

Meghívtak egy gangbang társaságba.

4 pasi és eddig 5 lány én lennék a 6.lány.

Az monták, hogy első alkalommal nem szexelnek velem a pasik, csak ürítésre használnak.

Ez mit jelent pontosan.



2020. jan. 3. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Lassan vége lesz már a téli szünetnek, ugye?
2020. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csak belédelveznek,hogy utána tovább birják a többi lánnyal. Szerintem ezt akarta jelenteni... Nem értem hogy ez neked miért lenne jó,de ha akarod,hát csináld:/
2020. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szexelnének veled és úgy ürítenek. Nem?
2020. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi ne válaszoljon komolyan senki erre a hülyeségre, mert csak tápláljátok a kisfiú fantazmagóriáit...
2020. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor teszik be amikor már jön a cucc, beleengedik, kész.


Ha tényleg csaj vagy, és ha ez neked bejön...

2020. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csaj,viszont bejönne neki:D
2020. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy te leszel az egyik tartály, vagy g***puttony, csak arra kellesz, hogy a puncidba vagy a szádba beleélvezzenek!
2020. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így gruppen, de semmiképp nem gangbang.
2020. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Pasiként ezt élvezném...
2020. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Jelentheti azt, hogy csak ráverik a testedre, arcodra. Vagy jelentheti azt is hogy csak szopatnak (másik két lyukadat nem használják), és utána szádban mennek el, vagy ráverik a testedre, arcodra.


Ez azért jó, mert ha első alkalom után hazamész és valami miatt az villan be az agyadba, hogy téged megaláztak, akkor sem lesznek a pasasok neked gyűlöletesek (nem hiányoznak férfiembernek sem a női ellenségek).


Másodszorra meg már tudják, hogy ha ott vagy, akkor szereted, ha keményen megküldenek, nem okoz ez neked lelki törést.

2020. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!