Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miből lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miből lehet èszrevenni, ha egy fèrfi csak a szex miatt van egy nővel?

Figyelt kérdés
Van egy párom ,akit szeretek,ès az elmondása szerint ő is engem.A szeretkezès is jól működik.Sokat megtesz èrtem minden tèren,de motoszkál az agyamban,hogy a szex miatt van velem.
2019. dec. 30. 19:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Sokszor hangoztatja,hogy jó vagyok az ágyban,ès jó nő vagyok.Ilyet nem dobna el.
2019. dec. 30. 19:48
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Kerdes hogy a szex korul forog e az eletetek vagy sem. Vannak kozos programjaitok? Figyelmes, erdekli ha meselsz a dolgaidrol? Bemutat a haverjainak, csaladjanak es visz is a tarsasagukba?

A szex meghatarozo es fontos resze egy kapcsolatnak, akkor van a gond ha szinte csak errol szol az egesz es mast nem csinaltok egyutt

2019. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő így próbál neked bókolni, mivel a lányok szeretik, ha a szépségüket dícsérik. Aki csak szexért van, az felhív egy gyors menetre majd zavar haza vagy lép is le.
2019. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Beakarná bizonyítani,hogy nemcsak azèrt van velem.
2019. dec. 30. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha programjaitok döntően a szexre redukálódnak, akkor a szex miatt van veled.
2019. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexen kívül mást is csináltok, és általános dolgokban is kedveskedik veled, akkor nemcsak a szex miatt.
2019. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Jézusom!


Na az ilyen agyalásokkal lehet frankón megmérgezni egy kapcsolatot.

2019. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!