Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Észrevenni, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Észrevenni, ha egy lánynak még nincs nagy gyakorlata a szexben?

Figyelt kérdés
Nem sok alkalommal szexeltem életemben és azt sem ugyanazzal a partnerrel. Érdekelne, hogy mennyire feltűnő, ha valaki kezdő? Vagy pl. orális szexnél mennyire lehet észrevenni, hogy életemben kb. 5x csináltam. Vagy a szűkebb punciból lehet következtetni? Pl. a lovagló pózban abszolút béna vagyok, nem találom a ritmust se semmi...És ha kezdő a lány automatikusan rossz is a szex? Köszi! :) 23/l

2016. aug. 28. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem feltétlen. A legtöbb lány úgyis csak fekszik az ágyban, mint egy fadarab.
2016. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
csak nem teljesítési kényszered van neked is?
2016. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem a tapasztalasi idon mulik. Van akinek sok alkalom kell van akinek egyből megy. (nekem egybol ment) ez mulik azon hogy milyen képed van magadról mert ha elégedetlen vagy akkor nem fogsz bizonyos pozokst preferalni mert a gátlások Megvannak. Fugg attol hogy akikkel eggyütt voltal mennyire voltak megértők mert ha nagyon akkor könnyebben kiserleteztel.

Ha meg most nem vagy annyira jo pl.lovaglasban vagy oralban gondolj arra h akivel akkor lefekszel elotte nem kell szegyelloskodni feküdjön hanyatt es próbálkozz. Nem sok idő es meg lesz a ritmus.

2016. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan partnerem, akinél nagyon észrevehető volt. De ettől még nem lesz feltétlenül rossz a szex.
2016. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Régóta élek szexuális életet és a lovagló póz nálam is mumus. Nagyon bénának érzem magam benne, pedig szeretem, de emiatt nagyon kevésszer vállalom be. A párom az a típus, akinek állítása szerint mindig jó és mindig mindent túlgondolok.


Nem hiszek neki. Èrzem:)

Viszont nem adom fel.

2016. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az illető, hogy ha nem tudja, hogy nem az volt az első, akkor nem hiszi el. :)
2016. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attol hogy nincs gyakorlatod meg lehetsz jo. Es akinek van gyakorlata is lehet rossz. Ugyis kell egy kis ido amig osszeszoktok ugyhogy erre szerintem ne remegj ra. Csak figyelj arra hogy a partnerednek mi es hogy a jo. :)
2016. aug. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#1

Ez igy van.

2016. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Megnyugtatóak a válaszok :)
2016. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mesélj! Van már gyakorlatod?
aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!