Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak (24+)! Ha kiderülne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (24+)! Ha kiderülne az új barátnőtökről, hogy szűz, örülnétek/nem örülnétek/nem változtatna semmin?

Figyelt kérdés
Én sajnos még szűz vagyok, nagyon el szeretném már veszteni, mert igényem van az intimitásra, ezért az új évre célként tűztem ki, hogy megtörténjen az első. Sajnos már kicsit idődebb vagyok az átlagnál, a huszas éveimben járok. Mit szólnátok, ha kiderülne az új barátnőtökről, hogy még nem volt senki mással előttetek?
2019. dec. 27. 17:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Egy nőnek nem is kell tudnia ismerkedni. Mert a férfinak kell próbálkozni. Ha szép lennél iskolában,munkahelyen már rég bedugták volna a lyukadat.
2019. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen, örülnék neki.
2019. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Én is örülnék neki, mert jó elsőnsk lenni. F27
2019. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha az ember szereti és tetszik neki a lány, akkor nem zavarna, majd belejönne :)
2019. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
Én örülnék neki.
2019. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%

Én az igazira vágyom.

Ő tudja, hogyan bánjon velem és legfőképpen tudja, hogy mit akar és mit nem, amihez elengedhetetlen a múltbéli tapasztalatok sokasága, mert az alapján fejlődünk.

Sosem vonzottak az ártatlan, alárendelt, félénk lányok, mert nem szeretnék senkit irányítani.

Márpedig aki huszonévesen ott tart, hogy sosem volt együtt senkivel, nagy eséllyel passzív, döntésképtelen, félénk lány, akinek domináns, erős férfira van szüksége ahhoz, hogy egyáltalán haladjon valamerre.

Semmiképp sem az a független, erős, szexi nő, aki hozzám passzolna.

Nem a szüzesség probléma, hanem az a sok minden egyéb dolog, ami idáig vezetett.

Önmagában még vonzó is lenne, hogy senki más nem járt benne, de a történet nem ennyiből áll.

25F

2019. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki, de az én válaszom nem éppen számottevő, mivel sajnos közel 30 évesem még nem volt közelebbi kapcsolatom nővel. Ha egyszer lenne, jobban örülnék, ha ő is a magamfajta emberek közül kerülne ki, nem pedig azok közül, akiknek már volt 15 aktusuk, meg 20 barátjuk.

Ha téged nem zavar, hogy én is kezdő vagyok közel a 30-hoz, akkor beszélhetünk a dologról. :) Nem egyből, előtte megismerjük egymást, randi, közös programok stb.

2019. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon tudnék neki örülni, és hát... Szexuálisan is baromira élvezném. Szerintem baromság, hogy szűz lányokkal nem jó. Eszméletlen jókat lehet élvezni mindkét félnek. 45F.
2019. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!