Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, nektek baj lenne ha pár...

Fiúk, nektek baj lenne ha pár hét járás után kiderül a barátnőtökről, hogy még szűz?

Figyelt kérdés

Nem kérdezett rá se korábbi kapcsolatomra,vagy arra,hogy voltam-e már valakivel szóval nem mondtam neki,de lassan kellene azért,nem?

Szeret,de félek mit fog gondolni. (tudom,hogy sok hasonló kérdés van,emiatt ne szóljatok be légyszí')

18/l és 21/f



2014. aug. 31. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék neki
2014. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem kerdezett ra, akkor az o baja, hogy nem tud rola. En az elso randin kipuhatolozom a teljes sex historyt:)
2014. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen problémát nem okozna, örülnék neki.
2014. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék, hiszen megbízik bennem, hogy ezt elmondja, sőt, akár még velem is akarja az elsőt.

Ez miért lenne negatív dolog?

2014. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kivéve abban az egy esetben lenne a baj, ha nem normális. Az összes többiben egyáltalán nem érdekelné. Szeret téged, tetszel neki. Miért lenne probléma, majd szexelsz még eleget vele. A fiúknak nagyon imponál egy szűz lány, maga a tudat, hogy ő szűztelenítette, már bocsi ez egy kicsit vulgáris megfogalmazás lehetett. Szerintem még örülni is fog, tuti biztos.

Aki meg azt írta, hogy vessen magára, hogy még nem kérdezett rá. Szerintem ez teljesen normális, hogy ilyenkor még nem beszélitek ki egy más szexuélis és párkapcsolati múltját. Engem sem érdekelne, hogy más mit csinált a barátnőmmel, most az enyém és kész.

2014. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
18 évesen még jó hogy szűz vagy...különben is, valahol el kell kezdeni, első nélkül nincs második.
2017. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

100%-ban örülne neki mindenki.


Csak egyet kérek, ne kezeld tabunak a szex témát. Nyugodtan beszélj róla, érdeklődj, nyíltan kezdeményezz a témában.


Fő a fokozatosság, egymás testének megismerése... ne azt várd, hogy majd egy kitűzött napon elveszi a szüzességedet.


Nekem ez volt a problémám a szűz barátnőmmel, 19 éves volt, és rettentően elutasító tabu témaként kezelte az egészet. Miközben meg ő pedzegette hogy majd valamikor elveszti velem.

Ok, de ez nem így működik. Nagy összhang és közös intim viszony kell. Beszélni róla!


Ez nem egy kapcsoló amit mondjuk január 18-átkapcsolsz és minden más lesz. Ezt értik félre sokan a szűz lányok.

2017. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ja és pár hét járás után nincs olyan, hogy szeret. :D


Maximum belédesett.


Majd ha 1-2 hónap után is marad minden, akkor szeret :)

2017. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!