Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik ilyen férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Aki 30 év felett a szüleivel él és tud nőkkel szexuális viszonyt kialakítani?

2019. dec. 27. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Persze, rengeteg van ilyen. Főleg akiknek családi házuk van. Neked téveszméd van, ha ezért nem vagy sikeres a csajoknál mert szüleiddel élsz.
2019. dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én inkább olyanokat ismerek, akik hasonló helyzetben prostiznak, és számomra is ez volt eddig a legkönnyebben járható út, de ez szerintem nem igazán tekinthető sikernek.
2019. dec. 27. 00:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Létezik, attól hogy valaki a szüleivel lakik még nem jelenti azt, hogy impotens és ne működne a cerka. Az más kérdés, hogy 30 évesen már ideje lenne lassan a különköltözésben gondolkozni.
2019. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Az Ewing srácoknak is sikerült a Dallas-ban 😀 neked is fog! 😉😀


De most komolyan...

Én takony koromban is, tudtam csajokat reszelni a szobámban.

Azóta nyilván külön lakom, de ha nem így lenne, akkor is megtudnám oldani, meg a komoly kapcsolatot is!

Tehát ez ne lehet kifogás a csajozásra.


33/F

2019. dec. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Jelen

31/F.

2019. dec. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3.

Ha nagy több szintes a ház akkor miért is kéne külön költözni.

Hogy a te fajtádnak megfeleljünk és hagyjuk kihasználatlanul a házat amiben a szülők elvesznek?

Vegyünk fel hitelt ha nem elég a keresetünk és húzzuk meg magunkat egy lyukban? Mert ez a menő?

2019. dec. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!