Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ötlet az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet az orális szex anélkül, hogy a férfi megmosná a péniszét?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha utána a lány egy életre meg akar undorodni minden pénisztől akkor igen normális.

Én jobban szeretem ha tiszta.

L

2019. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Ne mar...lanyok nem szeretitek a turot ? ? ? :D
2019. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem jó ötlet. Gyakorlatilag undorító a büdös pénisz.
2019. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Attol fugg. Ha egesz napos izzadas kemeny fizikai munka utan kene leapolni lehet nemet mondanek:D de amugy ha nincs 40 fok es eltelik fel nap mondjuk szerintem egy egeszseges pasinak nincsen ordas buzlo faszszaga. Persze valami minimalis van de az meg izgato is lehet. Pl nekem az. Raadasul nem eletszeru hogy mindig minden oral elott tudjon furodni valaki:D en pl szeretem a spontan szopast is, ott neha elkerulhetetlen egy kis illat. De amig nem durva addig nincs vele baj szerintem
2019. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ mennyi idővel előtte mosta meg utoljára.

Szerintem a kérdező nem egy 1 hónapja mosatlan nemi szervre gondolt, hanem például arra hogy szex előtt közvetlenül nem mossa meg. Igen, ez jó ötlet, sőt! Elég szar lenne, ha nem lenne spontán szex, mert mindig mosakodással kezdődne.

2019. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Undorító.
2019. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Már bocsánat, de a faxnak milyen szaga legyen? Ti minden sex előtt kiveretitek?
2019. dec. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Szopott mar le a baratnom este ugy hogy reggel furodtem. Mindkettonk elvezte
2019. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!