Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez hogy működik a fiúknál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy működik a fiúknál?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Előre leszögezném. Szóval, hogy a fiúknak akkor is lehet merevedése hogyha egy számára vonzó lányt lát? Mivel van egy srác az osztályomba aki mindig elnéz ha beszélget velem meg mintha nem merne rám nézni CSAK akkor hogyha ül vagy ha el van takarva a nemiszerve másképp takargatja. De csak ha velem beszél. És a múltkor megfigyeltem és hát beszélgettünk és egy pár pillanatra rám nézett és hát LÁTVÁNYOSAN elkezdett felállni neki. Ez csak ilyen könnyen megy a fiúknál vagy ez hogy van ? Haha
2019. dec. 22. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Ebben a korban ez még így működik! Röptében a legyet is!

De ha ilyen hatással vagy rá, azt veheted dicséretnek is! De ne élj vissza vele!

2019. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha meglát téged, szabadon engedi a fantáziáját és a szemeivel képzeletben bugyira vetköztet téged, de szó szerint. Ez bárkinél előfordul, ezt a hatást ered el nála.
2019. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Később nem lesz neki semmi ilyen könnyű. 25 év után
2019. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem, ez elég extrém eset. Szegény csávó nagyon szétdugna, szerintem állandóan rajtad jár az esze :)
2019. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont úgy, ahogyan gondolod!
2019. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!