Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy müködik ez a fiúknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy müködik ez a fiúknál, akik nem akarnak semmilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mindenkinek vannak olyan időszakai, amikor flörtöl, minden, de nem akar semmit, el van a sulival munkával, barátokkal.

Én most egy ilyen sokat dolgozó fiút fogtam ki, akivel másfél éve készülgtünk randizni, lgutoljára én leráztam, gondolom ez sérti is, de most elég rámenősen összehoztam egy randevút, ő nem akar most semmit, de randi után még beszélgettünk, már volt szó róla hogy második randi, most meg a hétvégén épp hogy csak vissza ir. Tudom, hogy most külföldről a barátok is itthon vannak. Várjam, amig hangulatja lesz és ő keres, vagy épp ne hagyjam ellaposodni, mert akkor lesz vége?


2015. jan. 4. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Másfél éve húzódik? Szerintem nem ezen a 2 napon múlik, hogy ellaposodik-e.
2015. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem most jött ki új rész a Wow-ban?
2015. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi összeakar jönni egy nővel akkor tesz érte. a többi csak kifogás neked nem kell lesben állni, hagyd, idővel talán rájön hogy elszalasztotta az alkalmat de te ne várj egy olyanra akinek jelenleg minden fontosabb!
2015. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha másfél éve húzódik,de sikerült találkoznotok és a találkozó után nyögvenyelősen ír vissza,akkor hagyd. Ha valakit érdekel a másik akkor nem érdekli az,hogy esetleg itthon vannak a haverjai vagy egyébmás kifogás,hanem akkor is simán,ha nem is minden percben,de félóránként-óránként legalább egy kis regényt ír. Nem érdemes ezek után teperned,ha akar valamit akkor keresni fog!
2015. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1,5 éve húzódik? Egyszer bszakodtam egy ilyen ostoba csajjal, az első dugás után össze is vesztünk! Soha többet hülyével!!!!
2015. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!