Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért is megalázó egy nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is megalázó egy nőnek ha "nem veszem észre"?

Figyelt kérdés

Felnőttként, igenis rájöhetne, hogy nem ő a világ közepe.

A legtöbb nő tényleg ennyire egoista és vagy férfigyűlölő gondolkodású? Miért őt pártfogják ebben a kérdésben?


Szóval, van egy nő a munkahelyünkön, mint kiderült megsértődött rám, mert "keresztülnézek rajta és ezzel megalázom". Az egyik közös ismerősünk közvetített, vagyis tolt le a múlthéten, hogy jó lenne, ha megemberelném magam és végre észrevenném a lányt, mert szegényke másfél hónapja kapálózik, én meg SZÁNDÉKOSAN ignorálom őt. Szó szót követett és kiderült, hogy a bent dolgozó csajok eldöntötték, én direkt játszok a csajjal. Azóta azzal traktálnak, hogy mi ketten összeillünk és én csak kéretem magam.

Kínomban csak nevettem az egészen, aztán megkérdeztem erről ismerősöket, nőket is és mind azt mondták, hogy legalább illő volna díjaznom az erőfeszítéseit és kedveskednem kellene neki, sőt mi több, van aki szerint egy esélyt mindenki megérdemel, tehát randira kellene hívnom.

Most komolyan velem van a baj??

Miért hívnák egy olyan lányt randira, aki nem az esetem?

Miért kellene kedveskednem olyannak, aki nem az esetem, de én bejövök neki? Jobb lenne ha hamis reményt keltek benne? NEM értem a logikát az egészben.

Persze erre megkaptam, hogy hát ki tudja, lehet szimpatikusak leszünk egymásnak... Most komolyan, alapnak kellene lennie, hogy hiszek az ilyen tündérmesékben? Meg amúgy se jön be a lány, akkor mit nem értenek?

Nem jön be = nem lesz jó a szex! Erre meg vagy az a válasz, hogy nem tudhatom, vagy az, hogy mekkora szexmániás bunkó vagyok.

Igazából ebben sem értem a logikát. Na mindegy.


Erre tegnap, azt mondja a "közvetítő csaj", hogy ritka egy bunkó vagyok, nem kellene levegőnek néznem a lányt.

Ezen már kiakadtam, mert totál jogtalannak érzem az egészet és mondtam neki, hogy hagyja abba, és ezt az egészet már kb egy hadjáratnak élem meg. Erre azt a választ kapom, hogy nem kellene ilyen sokat gondolni magamról, csak mert bejövök egy csajnak. ?!?!?! Na ezen aztán elkattantam és mondtam, hogy mégis ki gondol magáról sokat? Nem is véletlen ti, akik a rohadt nagy egojuktól nem bírják elviselni az elutasítást? Vagy mi ez a fene nagy empátia, esetleg ennyire együtt éreztek és segítetek haragudni a szemét férfira, akit nem lehet madzagon rángatni, mert nem az a fajta balek pasi, akinek az egész világa a pina körül forog? Mégis mi a f....t képzeltek ti? Akadjatok már le a témáról.. Erre annyi választ adott, hogy reméli egy ilyen agresszív állatnak soha nem is lesz senkije, kész pszichopataként viselkedek.


Most komolyan, mi a franc van? Én már nem is választhatok barátnőt? Nekem az jut, akinek kellek? Örüljek, hogy kellek egy nőnek?! Vagy??? Vagy mégis mi a frászkarika jár a kolléganőim és azoknak a nők agyában, akiket megkérdeztem?


Komolyan, az összes A-tól Z-ig azt mondja, hogy nálam van a defekt.... meg, legalább az esélyt adjam meg...

Gáz vagyok, meg nagyképű, meg játszom az agyam, meg agresszív vagyok, meg tudjam is én micsoda, kiakaszt ez a dolog.


Felnőtt emberek, elmúltak 20 évesek mindannyian, van aki már 30 is megvan, én nem tudom mi van az emberekkel. Mire jó ez a rossz "kerítősdi" játék?



2019. dec. 20. 14:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Éppen ez az, hogy nem szeretek.

Dolgozni járok be, ergo én sem zaklatok másokat, ezt elvárom másoktól is.

És nem fogok kedveskedni meg magyarázkodni olyannak, aki annyira korlátolt, hogy felnőttként képtelen elfogadni ha nem érdekel, ráadás abszurd, hogy mindenféle jelzővel illetnek csak azért, mert nem az van amit a nő akar.

2019. dec. 20. 16:18
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem most a Kérdezőnek teljes mértékben igaza van. 37F
2019. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Ez teljesen defektesen hangzik ès a kolléganöid is azok akik közvetítenek. Le merem fogadni a másik kolléganötök semmiröl nem tud, kavarjátok a nagy semmit. Nöként irom, hogy nincs az a nö akinek ilyen pasi bejön, szerintem nyugogodj le a .....
2019. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nézd. Oké hogy zavar, igazad van valamilyen szinten, de az nem magyarázkodás hogy megmondod semmi baj nincs, csak tök feleslegesen udvarol meg hízeleg. Ez nem megmagyarázás hanem a diszkrét leállítása a csajnak. Normális értelmes ember, aki ugyanúgy figyelembe veszi a másik nemet és emberszámba veszi, így csinálja (Igen a nők is, de ahogy néhányan leírták a nagy igazságtalanságérzetüket a "Friendzone"-ba kerülésüket, azzal a tapintatlan libákat írták körbe akik nem törődnek a hiába udvarló embertársuk érzelmével, nem pedig az összes nőt. Valamint a saját sértettségüket hogy a kiszemeltjük nem viszonozza az érzelmeiket) A kor pedig sajna NEM függ össze az intelligenciával, neveltetéssel vagy tapintatossággal.
2019. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!