Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen fertozeseket lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fertozeseket lehet kapni, ha barmit ami egy lany fenekeben volt en a szamba veszem?

Figyelt kérdés
Tudom, h nem a leghigienikusabb dolog (sot, nagyon nem), de elkepesztoen izgat a dolog es van is ra lehetosegem. Mekkora az eselye, hogy ferozest kapjak es ha kapok akkor milyen fokut? Mert azert a korhazba nem szeretnek kikotni es a hasmenest is elkerulnem, ha lehet. :D meg a komolyabb bacikat. A kerdes komoly. Bar egyenlore a nem fele hajlok. De aki csinalt mar hasonlot (akar seggbol szajba) az elmondana a tapasztalatait?
2019. dec. 17. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

A lány nem csinálja sokszor gumi nélkül análba, akkor semmilyen fertőzést nem kaphatsz. (Meg fürödjön😂)

Ha a segg nyalásra gondolsz, akkor én nagyon szeretem, igénylem minden szex előtt és az orális kényesztetés része.

20/L

2019. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Nem attól kap fertőzést, hogy a csajnak sokszor kottony nélkül rakják kipufogóba. Hanem a trágyás cucctól amit a szájába vesz.

KényeSZtető doktornő...

2019. dec. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Rossz esetben egyszerre lesz hasmenésed és fogsz hányni is.
2019. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!