Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nem megalázó amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nem megalázó amikor rád élvez a párod?

Figyelt kérdés
ugyebár ha benned megy el az a " természetes", de ha rád élvez akkir te fekszel és " várod" hogy rád menjen a cucc..mintha egy tárgy lennél ami felfogja a cuccot..
2019. dec. 3. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
De. Ne élvezzen rám!
2019. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem az. Ilyen alapon majdnem minden megalázónak érezhető. N
2019. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy az, egy pár vagyunk. Én szeretem. Mármint őt is, meg azt is, amikor rám élvez.
2019. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Én ezt nem igy fogom fel, szóval nekem bem megalázó
2019. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretem, ha rám élveznek, egyedül arc, haj a tabu. Nem megalázó.
2019. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Bocsánat, hogy férfiként válaszolok, de öt komoly párkapcsolatom volt ezidáig, mind az öt nő imádta/ kérte, hogy a testére élvezek, általában hajra nem szerették😳 megalázónak pedig biztosan nem érezték!
2019. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Rosszul fogod fel a dolgot!

A szexben ami mind a 2 félnek vágya/öröme, az szerintem nem tabu, és megalazó!

Kinek mi az igénye.

Megalazó max akkor lehet, ha a srác tudja, hogy a nő ettől viszolyog mégis megteszi, de az már 1 másik téma!


33/F

2019. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Én azzal szoktam masszírozni, rettentően élvezi a párom.

Szép selymes lesz a bőre, tele van vitaminnal, gyulladás és fájdalomcsillapítóval.

2019. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom élvez rám az nagyon szexi, ha csak egyéjszakás van akkor gumiba élvezzen, esetleg ha nagyon bejön a srác és a szex is jó volt akkor leszopom a végén, de ennyi.
2019. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
A szexben mindent szabad amit mindkét fél akar, szeretne (és jogszabály nem tiltja, egészségre nem ártalmas). Úgyhogy nem, nem magalázó, sőt kimondottan izgalmas is tud lenni. Ennyi erővel az orál is lehetne megalázó - de az sem az, hanem nagyon is izgalmas :P
2019. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!