Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzanak engem az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzanak engem az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Nekem azok a lányok vonzanak akik járnak bulizni, beszédesek, és akik több fiúval voltak már. Nem olyanokra gondolok akik minden hétvégén mással csinálják, mert az undorító, hanem arra aki 20 évesen kb 5-6 fiúval volt már.


Én pedig pont hogy egy szolid fiú vagyok aki nem bulizik, és nem is beszél sokat, és a lányokat sem hülyíti. De valamiért ez a lánytípus vonz.

Mi lehet ennek az oka?

Most épp egy ilyen lánnyal próbálok ismerkedni, nagyon tetszik is kinézete. Csak egy kicsit nehéz küldetésnek érzem, mert egy szolid természettel nem egyszerű bírni egy ilyen lánnyal:D


2019. dec. 9. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ezek a csajok vibrálnak,temperamentumosak talán ez tetszik neked bennük. ilyenek mellett nincs unalom :D

sok sikert kívánok neked a küldetésedhez,legyen bármilyen nehéz is. https://www.youtube.com/watch?v=tGSUjuSBt1A

2019. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Talán , mert titokban te is arra vágysz hogy aktív legyél, sikeres az emberek között, sikeres a partnerek között nem?

Félsz, esetleg hogy ha egy magadhoz hasonló mimózát találnál, akkor mindketten otthonülősek lennétek?

Nem vagyunk pszihoterapeuták, de nem gondolod hogy ilyen lehet a háttérben?

2019. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezer oka lehet miért pont ez a típus vonz, ennyiből még nem lehet megmondani. Egyébként meg nem mindegy a miért, neked ez tetszik és kész, senki nem kéri rajtad számon :) Úgyhogy hajrá, nadrágot felkötni és próbálkozz folyamatosan, 1-1 visszautasítás ne törjön le, előbb-utóbb összejön :)
2019. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!