Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ezek alapján "jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján "jó csajnak" számítok?

Figyelt kérdés

Fogytam kicsit, elkezdzem pár hónapja edzeni is és lászik is az eredmény. Ebből kifolyólag nőiesebben öltózködöm, de nem kihívóan. Észreveszem mostanában osztálytárs srácokon és egy-két tanáron is hogy például amikor megyek feléjük és köszönünk egymásnak stb akkor a testem nézik, vagy lenéznek a mellemre, pedig A kosaras. Képet nem szeretnék feltenni, bocsi.

18 vagyok egyébként. Őszintén de kedvesen ha lehet mindenki :D


2019. nov. 30. 18:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Elöször magaddal kell hogy elègedett legyèl,mindenkinek úgysem tudsz megfelelni..
2019. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem lehet erre érdemben válaszolni, de ha te jól érzed magad a bőrödben akkor volt értelme változni.
2019. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Képet arc nélkül. Mit eszíthetsz?
2019. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Nem.
2019. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Valóban kellene hozzá valami kép. Nem a melledről, hanem az alakodról. :) De közrejátszhat az önbizalom is.
2019. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudom. Ennyiből senki nem tudja.

Csinálj képet arc nélkül. Ne meztelent, de ne is szkafanderben legyél.

2019. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha nincs kép, sajnos vélemény sem lehet.
2019. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Jó lenne valóban kép, de ha úgy veszed észre, hogy néznek, akkor pozití változás történt. Önbizalomról meg annyit, hogy ha nincs mögötte jó külső, akkor hiába hiszi azt magáról az ember, hogy jó pasi, vagy jó csaj, maximum ő fogja úgy gondolni, a környezete nem. Saját tapasztalat, régen még iskolás koeomban, 90-es években általános iskolában mindig oldalra fésült hajam volt, kb.mindenki szerint ronda voltam, jött a középiskola, első évben az akkori divat szerint középen ketté választott haj, semmi pozitív eredmény, aztán levágattam, gondoltam egyet, felzselézem tüsire, érdekeskép elkezdtek köszöngeti meg mosolyogni a csajok,olyanok, akiket nem is ismertem, pedig ugyanaz a szerény visszahúzódó srác voltam mindvégig.
2019. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Olyan képet rakhatnál fel, ami hasonlít az alakodra.
2019. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!