Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meztelen fürdésre engedélyezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelen fürdésre engedélyezett helyeken mennyire nézik meg az emberek egymás nemi szervét? Van olyan, hogy egy lány pl elkezdi simogatni egy férfi péniszét?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 00:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
ahol én voltam ott fiatalok eleve alig voltak. meg az emberek e fő szokása volt hogy áldogálnak és bámulnak körbe. minket nem érdekelt de fura volt.
2019. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Mi rendszeresen járunk nudizni,de soha nem zavart ha látnak,netán felizgulva láttam mást,szerintem ez természetes dolog. 41N
2020. nov. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%

Én mindig viszek magammal búvárszemüveget hogy jól láthassam a férfiak makkosát a víz alatt.


Fluor Tomi voltam sziasztok.

2021. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A naturista strandok 99,99%-án nem lehet nyilvánosan szexelni, ahogy semmilyen más strandon sem. Még annyira sem nézik meg egymást, mint egy rendes strandon, mert ugye túl egyértelmű. Ennek ellenére tilosba, titkon lehet szex, ahogy más strandokon is. Ez nem képmutatás stb. kérdése, hanem a naturista strand az nem swinger klub, nem +18-os hely, vannak gyerekek, ilyen egyszerű.
2021. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12%
Nudi közben nekem is erekciòm van. Akkor ez kizàrònok? Màr attòl felàll, hogy szabadon van
2021. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%
Kangörccsel nem nudizunk!!!
2021. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem áll fenn folyamatosan, bemész a vízbe, letakarod törülkőzvel, de amint természetes lesz a helyzet, normál állapotba kerül, kb. az első 15-30 perc, amit a kezdő nehezen tud értelemzni. De gondold el, ha te családdal, asszonyal, gyerekkel mész oda, mennyire örülnél annak, ha álló farkú férfiak keringenének körülötted?
2021. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam jó pár alkalommal nudin. Az előfordulhat bár melyik férfivel, hogy feláll a farka. Nem zavarnak ki, ha bemésza a vízbe, hasra fordulsz, vagy törülközőt teszel oda. Ilyen velem is volt, meg mással is.

Azt viszont azonnal kizavarták, aki szándékosan nézte a fiatal lányokat, felállította és elkezdte verni a farkát.

Szóval pont olyan, mint a ruhás trand. Ott is elmehettek dugni diszkréten a fák közé, ahol nem látnak. De nyilvánosan TILOS.

Természetesen megnézzük egymást,akit ez zavar, az ne menjen nudira. Meg textiles strandra sem ! (ott is látod az alakot, sőt a méreteket is )

De nem illik bámulni.

2022. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!