Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfi társaim! Ti hányszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfi társaim! Ti hányszor tudtok maszturbálni egymás után amíg még élvezitek? Mennyi idő eltéréssel élvezések között? Kort irjatok

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
3-4, 22/F
2018. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is 3 és általában elég 10 perc a kövihez 22/f
2018. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még mai napig megrántom a 3-at bármikor, amit még élvezek, hogy magamnak csinálom, ha így teszem, akkor az elsőt gyorsan ellövöm. 5 perc szünet azt jöhet a következő ezt megrántom, mint a gép , de így is sokáig elvagyok már ekkor :D utána, azért bedobok egy fél órát és mehet a 3. ezt már nem szoktam elkapkodni... amúgy "rekordom" 7 volt egy nap recska , de nővel volt, hogy egész nap dugtunk :)
2018. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Férfi társaid"? Maradjunk a srácoknál :) az pontosabb jelen esetben...
2018. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!