Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire biztonságos egymás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos egymás után szexelni? Úgy értem hogy élvezésekor nem fogok beleélvezni a barátnőmbe, viszont 5-szőr szexelnénk

Figyelt kérdés

Tudom, szar a fogalmazás

Úgy akarjuk h koton és tabletta nélkűl, és többször szeretnénk szexelni, de nem fogok beleélvezni.. Így nem eshet teherbe? Kerülhet sprermium a hüvelybe? Az előváladékban van annyi sperma ami megtermékenyéteni a petesejtet?


2017. dec. 24. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fogalmazás szar, hanem az, hogy fogalmad sincs miről beszélsz...
2017. dec. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztonságos. Simán teherbe eshet.
2017. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tanultál biológiát?Miért szexelsz ha nem vagy tisztában a dolgokkal?
2017. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mert még csak 2-szer szexeltem :D
2017. dec. 24. 21:36
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen teherbe eshet

2. Ha te 5 kört letolsz egymás után, jelentkezz kovinál.

2017. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Èn kettő menetet tudok nyújtani de azt kielègítően ès stabilan.

28f

2017. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hogyan eshet teherbe?
2017. dec. 24. 21:44
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy gondoltad, elöváladékban vannak spermiumok, és EGY spermium is elég lehet a megtermékenyítéshez.

Nem bántásból de ha ennyire nem vagy képbe ilyen dolgokkal akkor inkább csak tarts be alap dolgokat és nem leszel 16 évesen apuka ;) mert ha mégis akkor a gyerekednek se fogod tudni átadni a kellő tudást...

2017. dec. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Úgy eshet teherbe, ha berakod a hímvessződet az ő hüvelyébe. És ennyi elég is.
2017. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A megszakításos védekezésnek eleve pont ma olvastam valahol (sajnos nem emlékszem a forrásra, úgyhogy nem tudom bizonyítani, de reálisnak hangzik) 22% a hibaaránya, tehát nagyjából 5 nőből egy teherbe esik ha átlagos módon használja ezt a módszert kiegészítő védekezés nélkül.

Ez a kockázat nő ha többször szexelsz egymás után, illetve ha tapasztalatlan vagy és nem tudod biztonságosan irányítani mikor élvezel el.

Nagyon nagy a valószínűsége hogy így teherbe esik, mi a jó égért nem tudsz felhúzni egy gumit?

2017. dec. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!