Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire biztonságos egymás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos egymás után szexelni? Úgy értem hogy élvezésekor nem fogok beleélvezni a barátnőmbe, viszont 5-szőr szexelnénk

Figyelt kérdés

Tudom, szar a fogalmazás

Úgy akarjuk h koton és tabletta nélkűl, és többször szeretnénk szexelni, de nem fogok beleélvezni.. Így nem eshet teherbe? Kerülhet sprermium a hüvelybe? Az előváladékban van annyi sperma ami megtermékenyéteni a petesejtet?


2017. dec. 24. 21:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
nem akarok pofátlan lenni, de mivel én is voltam ilyen szituban, vagyis pontosabban nekem is volt első alkalom, de én előtte tájékozódtam neten. lány vagyok, követtem el én is hibákat, de rohadtul nem jó amikor parázol azon, hogy vajon megjön vagy nem...EZÉRT...inkább húzz gumit, nézd meg esetleg neten, vagy a csomagolásban található útmutatón hogyan kell rendesen felhelyezni. nem kioktatni akarlak, de az ördög soha nem alszik. fiatalok vagytok még gondolom, nem lenne jó még egy gyerek. :) egyszerűbb kiadni gumira pár száz forintot és kényelmesen átélni, nem aggódni az aktust. :)
2017. dec. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!