Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen szűznek lenni. Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen szűznek lenni. Hogy találjak párt?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és sosem volt még barátnőm, és szűz vagyok még. Volt már néhány lány, de egyikőjükkel sem érzetem azt hogy normális kapcsolatom lehetne. Túl felszínesek, én pedig sajnos túl érzelmes vagyok. Én nem tudnék csak úgy szexelni senkivel sem, meg előbb megszeretni, megismerni akarom.

Meg nem tudom miért de engem a cicabababákkal hoz össze az élet, akiknek az a normális ha már a fiú 10 perc után vetkőztetni kezdni. Mit nem adnék egy olyan lányért aki szeretne engem...


2019. nov. 26. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Én is ilyen ugyanilyen vagyok 26 évesen
2019. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha párt keresel akkor swingerklubban :D ha társat akkor bárhol. A nők többsége szerető, megértő társra vágyik - bár ettől még nem fogja privikkel elhalmozni a postaládád :)
2019. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Azt amúgy nem értem miért nem îr egy nőse sose én vagy 3000x válaszoltam már és 0
2019. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Akkor nem az a bajod, hogy szűz vagy, ne is ezt írd a kérdésbe. Ha az zavarna, akkor az a cicababa is jó lenne arra, hogy elveszítsd.
2019. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Na és szoktál-e emberek közé járni? Család, suli, munkahely nem ér.


Minél többet jársz, annál nagyobb az esélye, hogy összeakadsz valakivel.

2019. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os, nőkre is szüksége lenne... nem csak díszribikre, ha már itt tartunk. :D
2019. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát regisztrálj kedves kérdező a facebookra és jelölj be párat
2019. dec. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!