Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejáratott partner mellett is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejáratott partner mellett is legyenek határok?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki sugar daddyként van jelen az életemben már 1 éve, mellette nincs kapcsolatom. 20 évvel idősebb nálam. Most viszont kicsit extrémebb dolgot kér amit eddig nem, és nem tudom hogy mondhatok-e igent vagy azzal elvágom a további dolgokat.

L 20


2019. nov. 26. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne a további dolog, amit elvághatnál vele?
2019. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mondjuk a "kapcsolatunk"
2019. nov. 26. 15:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mindasz igent majd keres mást!!
2019. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul írtad le. Ha úgy érzed, ezzel nem aláz meg, és neked belefér, akkor mondj igent. Utána is megmondhatod, hogy nem szeretnéd még 1x.
2019. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha már szó szoros értelemben fizetnék egy nőért és a nyújtott élvezetekért , elvárnám, hogy mindent megtegyen, amit kérek. Ha nem akkor csak prostit váltanék ennyi. Szerencsére viszont normális kapcsolatokban élem az életem, amiben hajlandó vagyok nemeket elfogadni és kompromisszumokat kötni.
2019. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ‘igen’ valasszal miert vagnad el a kapcsolatotokat? Nem ertem:D nem a ‘nem’ valasz kene h problemat okozzon?

Amugy meg ha jo veled a szex akkor nem fog kidobni ha nemet mondasz (mar ha ettol felsz), max melletted osszejar parszor olyannal is aki megteszi azt a bizonyos dolgot. Mellesleg nagyon kivancsi vagyok: elarulod h mi ez az extrem dolog?:)

2019. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez csak is a szemelyisegen mulik. Nemet (vagy igent) jogod van mondani. Aztan, hogy ezzel elvagod e a kapcsolatotok azt csak o tudja. Szerintem megerto lenne. Azert ilyen kapcsolatba is kellenek hatarok. Penzrt sem tehet veled senki plyat amit nem akarsz.
2019. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Bajáratott" :DDDD Mint az autó amikor megveszed a szalonból... Ilyenkor gondolkozom el azon, valyon ki tárgyiasít kit, férfi a nőt vagy fordítva :DDD
2019. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

harmast szeretne a baratja bevonasaval.

es attol tartok hogy ha nemet mondok ő is azt mond.

2019. nov. 26. 16:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Es mit vesztesz ezzel a pasival? Csak hasznàl, erzemei nincsenek felèd. Gondolkodas nèlkül bedob a kozosbe. Legyen mar tartàsod
2019. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!