Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek után már sosem lesz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után már sosem lesz a régi a kapcsolatunk a barátommal?

Figyelt kérdés

Hétvégén "összejöttem" a pasim haverjával de ő is ott volt és látta hogy barátja nyomul rá, azt mondta őt nem zavarja, csináljuk ha kedvem van hozzá. Tegnap egész nap nem keresett, ma én írtam rá de azt mondta hagyjam.

Igazából azt gondoltam csak játék az egész és neki is bejön ha féltékennyé teszem.

L 19


2019. nov. 25. 08:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
őőő lolxd
2019. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező ne hagy magad az 5ös meg a 8as válaszoló nagy hang ember lehet.

Amúgy 8as szerintem inkább az 5ös válaszoló pasijával lépne le a kérdező!

2019. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Van a mondás, aki el tudnak csábítani, azt inkább vigyék is tőlem. Na hát, téged ezek szerint elég konnyen el lehetett vinni :D Ugy hogy ne csodálkozz hogy a pasid nem akar. Most mit tiltsa meg, hogy ne csináld? Ha szeretsz valakit, magadtol van annyi eszed, hogy nem fogod hagyni magad elcsábítani.


ELbuktál.Ennyi, jo lecke volt. Majd legkozelebb fogod tudni. A pasiddal meg kb vége, ha esze van a gyereknek, akkor vége :D Már bocs a smileyért, de így van.

2019. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 D. Brasco ***** válasza:
75%

Tehát magyarul a kérdés:riha voltam,amit a barátom végig is nézett,ezek utan mire szamitsak?

Szerintem semmi jóra.......de amugy meg is erdemled a sorsod.....

2019. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy. Ezen átesel és jön a következő míg végül megtalálod majd azt aki annyira kell hogy mást észre sem fogsz venni. Ez egy ilyen játék. :)

35F

2019. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!