Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek után már sosem lesz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után már sosem lesz a régi a kapcsolatunk a barátommal?

Figyelt kérdés

Hétvégén "összejöttem" a pasim haverjával de ő is ott volt és látta hogy barátja nyomul rá, azt mondta őt nem zavarja, csináljuk ha kedvem van hozzá. Tegnap egész nap nem keresett, ma én írtam rá de azt mondta hagyjam.

Igazából azt gondoltam csak játék az egész és neki is bejön ha féltékennyé teszem.

L 19


2019. nov. 25. 08:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is lehet hogy szimplan kivancsi volt hogy birsz-e magaddal. Ezek szerint nem.
2019. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Cink egy ilyen nyilvánvaló teszten elbukni...

Ennek annyi.

2019. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Ilyen szitu nekem is volt mar csak ugy hogy baratnom latta hogy a parja meg en eloszor csak poenbol elkezdtunk flortolni o meg adta alank a lovat aztan ketdett komolyodni a dolog es vegig latott mindent sot o is beszallt es kozosen volt az elojatek stb.. erre masnap total bekattant rossz kedve volt veszekedett mindenkivel. Ugy osszevesztunk (kimondatlanul de tuti hogy emiatt) hogy mar egy eve nem beszelunk:D azota a parjaval sincs egyutt.

Masik sztori hogy volt egy szexpartnerem akivel kozel alltunk egymashoz de nem voltunk egyutt meg semmi hasonlo. Sokat beszelgettunk lelkiztunk, tobbszor egyutt mentunk bulizni vagy hivott ha haverjaival hazibuliztak stb. Es az egyik ilyen esten 2 haverjaval voltunk es lathatoan nagyon birtak a sracok, en meg alapbol szeretek igy ‘hulyeskedni’ meg 18+os poenokat tolni es az este vege fele elmentunk egy kocsmaba es az egyik srac kihivott a hely ele beszelgetni es eleg sokat dumalgattunk de tok normal temakrol. Kijott a partnerem lattam h kicsit meglepodik meg feltekeny hogy en mit dumalgatok itt kettesben vele:D de a talalkozas elott meg utana is mondta h ah ot nem zavarja mondta haverjainak h mi van koztunk de ennyi, amugy szabad preda vagyok. Erre utana besertodott h en mit flortolgetek a haverjaival (hozzateszem a srac hivott ki engem dumalni nem en nyomultam ra)

Szoval en azt mondom neked h ezek izgalmas szituaciok de a LEGTOBB ember nem tudja ezeket kezelni hiaba pofazza az ellenkezojet. Felnott erett novel/pasival meg lehet ezeket tenni de gondolom a parod fiatal is es meg eleg erettlen ilyesmihez ugyhogy sajnos en azt mondom tuti h ramegy erre a kapcsolatotok. sokszor nem lehet ezt elore latni hiaba ismered a masikat. Pl baratnomet nagyon jol ismertem es baromi nyitott meg vad csajszi aztan latod megis kiborult a bili egy ilyennel...

kulcs az erett es felnott gondolkodas. Ha valami nem tetszik megmondom h nem, nem adok felreertheto jeleket vagy mondom az ellenkezojet annak amit gondolok. Es ha mar azt mondtam akkor vallalom erte a kovetkezmenyeket ill nem sertodok meg mert hisz mondtam amit mondtam. Egyszeru dolgok ezek, megis a legtobb ember egy idiota:D

2019. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

Ja akik most itt azt irtak ez egy teszt: hany evesek vagytok? 22?:DDD

ki a f..szom kezd el tesztelgetni? ilyennel meg plane... ha meg teszt volt orulj h megszabadulsz a pasidtol mert ez tiszta ovoda

2019. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Vagy az van amit az Első irt. Szipmlan egy teszt volt h bírsz e a puncikaddal és be buktad.


Vagy Cuckold fétise van illetve akar egy 3ast.


De nem változtat semmit A tényén hogy egy riherongy vagy már 19 évesen

A buli meg a pia nem kifogás

Ha szeretnéd a párod nem ribizliskednél


Vagy a párod nem tisztel és csak egy szexuális eszköz vagy neki és a perverz fantáziájának


Megérdemlitek egymást

N

2019. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ötöske, de magas lóról prédikálsz. nem ismersz se engem se a pasimat, szóval húzza a búsba másokat kioktatni erkölcsről meg tartásról. kösz
2019. nov. 25. 09:28
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Az "ötöske" teljesen normálisan válaszolt.

Épelméjű ember nem viseli el, ha a szerelme meg a barátja kavarnak, főleg nem a szeme láttára.

2019. nov. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

ötöske.

Jól kiosztottad a kérdezőt gratulálok:)

Kérdező még jó hogy ötöske nem volt ott, ő lehet a pasiddal lépett volna le a buliból.

2019. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a pasid "haverja" is marha jó haver lehet.
2019. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

#4:

Én simán tesztelném, pedig 30 vagyok.

Egy barátom feleségét a legjobb "barátja" vitte el.

Szóüval jah, jó kis megbízhatósági teszt.

2019. nov. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!