Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hány évesen hagytáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hány évesen hagytátok először gumi nélkül?

Figyelt kérdés

A barátom nem bírja a gumit, lelankad neki benne és kérte hogy írassak gyógyszert vagy használjak nem hormonálisat.

Nincs bajom vele de lehet még korai lenne gumi nélkül, nem?

L 16


2019. nov. 21. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Neked kell tudnod hogy mennyire bízol meg benne és milyen a kapcsolatotok. De ha egyszer kipróbálod gumi nélkül, utána csak úgy akarod majd mert sokkal de sokkal jobb.
2019. nov. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

En 16 evesen hagytam eloszor

Rendszertelen mensi miatt szedek fogamzasgatlot

2019. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

20 évesen

Most 22 vagyok

2019. nov. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen kezdtem tablettát szedni, pedig 15 éves korom óta élek szexuális életet.

Hal istennek nekem olyan partnereim voltak, akiknek nem lankadt le gumiban sem...

Ha legalább 2 éve rendszeres a menzeszed, akkor esetleg bevállalhatod, inkább a tabletta, mint egy abortusz. De igazán gyakorolhatna a pasid egy kicsit...

2019. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

16 évesen még ne szedj fogamzásgátlót egy béna kis pö.cs miatt.

Tanulja meg használni a gumit.

2019. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Ne lankadjon le!

Ne erre fogja!

Ez egy undoritó fráter!

2019. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Ez egy undoritó fráter!"

tudod ki... te így működsz? hogy parancsra feláll vagy benedvesedsz mert kötelező.

2019. nov. 21. 11:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan dolog hogy előjáték. Mind nő, mind férfi részre. Attól hogy lelankad neki, lehet ellene tenni ezer s egy dolgot. Pl megpróbálhatjátok hogy te húzod fel neki, nem ő.
2019. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Igazából hagyni kell a pasit egy kicsit szenvedni, és majd a szukség hatására megembereli magát.


A kisgyerek is hisztizik minden szaron, mégse enged meg az anyja neki mindent, hanem megszokja. Ez az elve az egésznek.


Neked se kell az elso rinya miatt tablettáért futnod. Felveszi még 10x az ovszert, utána megszokja.

2019. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!