Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan hogy láttátok, hogy egy pasi kíván és direkt riszáltátok magatok, aztán ott hagytátok?

Figyelt kérdés

Mondjuk buszon vagy ilyesmi!

Élvezitek ha kívánnak de nem kaphatnak meg?

Sztorit és kort is írjatok! :-)


2019. nov. 12. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne is mond.Még a múlt században egy masik uzembe mentem melóra.Aztán a csaj a lakása elótt a lépcsohazban lovagolt rajtam,úgy hogy a farmerom rajtam volt.Nem engedte hogy megdugjam.Hazafele majd szetrobbant a farkam.Ugy kellett az Erzsébet híd alá bemennem vizelni úgy égett.Ugye speedes Etácska?
2019. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szokott ilyen lenni. Sztori nagyon max privátban, mert ezt már eljátszott innen is egy sráccal,és nem teregetném ki a dolgokat.
2019. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nők időnként szeretik kicsit húzni a pasikat ez tény. Azért mondjuk ezt nem a buszon, vagy vadidegennel csinálják az utcán. Inkább a környezetben, vagy szórakozóhelyen ahol biztonságban érzik magukat.
2019. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Buszon, strandon tapasztaltam már kacérkodást, csak mert látta hogy nézegettem.

Egyszer a strandon egy csaj látta hogy nézzem és direkt úgy széttette a lábát hogy lássan a punciját a bikinin keresztül. Rámnézett, úgy fordult hogy jó legyen a belátás és enyhén széttette hogy had sovárogjak. Egyértelmüen direkt csinálta, közben a párja ott volt de nem vette észre. 35 lehetett, én kamasz voltam és a hasamon feküdtem mert felállt.

2019. nov. 12. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem ezt legdurvábban 10 éve csinálta meg egy csaj, látásból meg névről ismertük egymást, de egy buliban egymásra hangolódtunk. Táncoltunk, elég bevállalósan, és egyszercsak hátulról benyúltam a bugyijába, megfogtam a punciját, de rendesen. Magam se tudom mit képzeltem, ma már egy ilyenért feljelentenének. De ő hagyta, és táncoltunk, szórakoztunk tovább. 100% biztos voltam benne, hogy ebből szex lesz, nagyon benne volt a hangulatban ő is. Aztán egy alkalmas pillanatban javasoltam, hogy hívok egy taxit, és kettesben folytatjuk, erre ő elküldött a p.csába, hogy mit képzelek. Köpni nyelni nem tudtam.
2019. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt már ilyen, de csak azért mert a pasi először visszautasított, aztán amikor már nem foglalkoztam vele rájött h kellek neki. Egy kicsit megmutattam h mit hagyott ki, és jól ott hagytam :)
2019. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös köszi a történetet.


6-os, jól tetted! :-D

2019. nov. 13. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!