Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg rám van kattanva vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rám van kattanva vagy csak beképzelem? F 19

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van egy 16 éves húga és mostanában elég furán viselkedik mikor kettesben maradunk pár pillanatra. igaz ritkán van ilyen de olyankor mindig teszi-veszi magát, bámul, méreget.

A legdurvább hogy szombaton bent voltunk a barátnőm szobájában. Délután volt, semmi olyan nem történt, csókolóztunk és simogattam a mellét amitől felállt, ennek ugye látható nyoma volt a nadrágomon, ráadásul egy melegítő volt rajtam csak így le sem nyomta semmi.

A húga bekopogott, a barátnőm ajtót nyitott neki valamit beszéltek majd kiment a barátnőm, a huga az ajtónál maradt és engem nézett. Én odaszóltam neki hogy "szia, miújság"? ő meg odaült mellém a kanapéra, az ölemben volt egy díszpárnak hogy takarja amit kell de ő egy mozdulattal lekaptam és a feje mögé rakta. aztán persze észrevette hogy kirajzolódik a szerszámom. kicsit elvörösödött majd mosolygott egyet és az ujjával ezt mutatta:

[link]

Én csak elfordultam mintha nem láttam volna, ő meg kiment.

Azóta nem jártam náluk szerencsére.


2019. nov. 20. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi bizonyíték kell még? Lol
2019. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Ja elég egyértelmű, én is mutogattam ilyet de csak piásan mikor tetszett egy srác.
2019. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Mehet a hármas! :D
2019. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lazy Lover ***** válasza:
Nem képzeled be dugna veled a kis csaj
2019. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!