Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ezek alapján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján vonzódik hozzám szexuálisan a pasi? Mindig túlgondolom és félek hogy csak beképzelem magamnak, mert nekem ő nagyon bejön.

Figyelt kérdés

Előre leírom hogy csak köszönőviszonyban vagyunk, tehát még nem nagyon beszélgettünk. Nem tudom nyilván leírni az összes dolgot, de amennyi eszembe jut:

-Ha találkozunk mindig ideges leszek, és nem akarom hogy ez látszódjon ezért kerülöm a szemkontaktust (nehéz :D), de észrevettem hogy sokszor megesett hogy rámnézett, szemem sarkából láttam, meg "érzem" ha néznek.

- Amikor megláttam, köszöntem neki és miután visszaköszönt láttam hogy a mellemre nézett, pedig sose vagyok dekoltázsos felsőben, mert nincsenek is nagy melleim.

- És ugye mint mondtam nem ismerjük nagyon egymást, de kedves szokott lenni ha úgy alakul hogy beszélünk pár szót

- Ez nem tudom számít-e, de ha ott vagyok akkor másokkal szokott poénkodni. Meg valamikor velem is. De alapból is ilyen vicces típus tehát lehet hogy jelentéktelen. :'D

Most hirtelen nem jut eszembe több dolog :D Köszi ha elolvastad, és válaszolsz!


2019. jún. 25. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy közömbös számára. Miért nem beszélgettek többet?
2019. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Őszintén minden pasi megnéz egy lányt, de nem feltétlenül vonzódik hozzá szexuálisan.. Ennyiből elég nehéz megmondani.. Inkább legközelebb beszélgetés közben utalj rá bejössz e neki. 20/F
2019. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!