Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön ha egy pasi rendszeresen jár fodrászhoz?

Figyelt kérdés
Sok csajtól hallani és olvasni, hogy mennyire jó pont nála ha egy férfi eljár fodrászhoz. Én azt hittem, hogy ez alap, mivel én 3 hetente járok. Tényleg nagy előny ez ismerkedésnél?
2019. jún. 19. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök alap dolog.

Fura hogy ma már ez is a jó pont kategóriába van sorolva ..

2019. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is alap es elvarhato dolog kene hogy legyen. Ugy gondolom hogy mikr ilyet mond valaki akkor nem konkretan vagy feltetlenul a fodraszra gondol hanem az altalanos igenyessegre.
2019. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem se kéne hogy extra legyen. Vagy intim fodrászatra gondolt?Az meg már nagyon abnormált dolog szerintem.
2019. jún. 19. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Tehát akinek hosszabb haja van és mondjuk csak 3 4 havonta jár fodrászhoz vagy akkor se mert valaki más levágja neki az már igénytelen?? :O
2019. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ezt mondtam, hanem pl az olyan aki rárak egy bilit a fejére 2 havonta és géppel körbe dúrja
2019. jún. 19. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez számomra is alap dolog.
2019. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14 éve magam vágom a hajam...

35F

2019. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az jön be a lányoknak, ha eljár a férfi fodrászhoz, hanem, hogyha alapjában véve igényes próbál lenni a külsejére.


Most ha rövidebb fazonú frizurája van valakinek, azzal havonta 1x érdemes elmenni fordászhoz, hogy jól nézzen ki. Az én páromnak egyébként bejön az, hogy törekszem az ápoltságra, szóvá is tette, hogy bejön neki, gondolom ez általánosságban minden csajnál jó pont :D

2019. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!