Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők miért hazudoztok folyamato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért hazudoztok folyamatosan még saját magatoknak is?!

Figyelt kérdés
Leginkább a párt kereső nőknek szól akik itt vannak a gyk-án,de úgy általában véve is.

2019. nov. 19. 21:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%

En nem tagadom, hogy nagyok az elvarasaim.

Viszont realisak is, nem adom a sajat szintem ala. Es ezt el is mondom ismerkedeskor.

2019. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%
#11 Lehet tudni az elvárásaidat és hogy miért reálisak? (Ez tényleg érdekel, nem rosszindulatból kérdezem) Privátban is leírhatod, ha itt nem szeretnéd. Mindegy nekem.
2019. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%

Igen, lehet. Jokepu legyen, a teste legyen karbantartott, ami nem a kigyurast jelenti. Apolt, normalisan oltozzon. Belulrol pedig ertelmes, humoros, tajekozott, lehetoleg nagyobb farokkal, es tudja is hasznalni. Anyagilag ne okozzon gondot egy vacsorameghivas.

Ugy gondolom, kepes vagyok ezeket noi oldalrol szinten nyujtani. Ezert gondolom realisnak, meg azert, mert az elmult 20 evben mindig talaltam, csak nem konnyen.

Azért gondolom magas elvarasnak, mert 2 honapja ilyet keresek, de meg nem talaltam.

Lehetne meg sorolni, de ezek legyenek meg, amennyiben parkapcsolat. Szexkapcsolatban is torekszem erre, de nyilvan lejjebb adok az igenyekbol.

2019. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak az elvárásaidat öntöd ki másokra és nem felelnek meg, amire frusztrált kisgyerekként reagálsz akkor ne csodálkozz ha elkerülnek a nők.
2019. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
#13 Köszönöm a választ. Ez mondjuk az alap női elvárás amit leírta. Még annyi szokott benne lenni, hogy legyen magas, de ezt leszámítva olyan elvárásaid vannak, mint minden nőnek.
2019. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%

Szivesen.

Valoban alap, de jo ideje nem talalok meg csak reszben megfelelot sem.

Minden relativ, kinek mi tetszik.

A magas termet valoban meg ratesz, de az eleg, ha nalam magasabb. Ami nem nagy keres, mivel atlagos a magassagom.

2019. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
#13: nőként is tudod nyújtani a nagyobb farkat? Amúgy eg felszínes xar vagy. 🙂
2019. nov. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Ja és még vannak elvárások na de cserébe semmi csak a duma.

Ez legalább 80%-a a nőknek.

2019. nov. 20. 07:10
 19/24 anonim ***** válasza:
93%

Nagyobb farkat nem, de pl jo testet, mellet es szexualis nyitottsagot igen.

Azert mert ronda vagy, nem minden no felszines🙂

2019. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
miért van az hogy a szex topicban mindig annál lyukadunk ki hogy mekkora farok a jó és miért és hogyan? kulbára nem kapcsolódik ehez a kérdéshez
2019. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!