Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak perverz dolgokról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak perverz dolgokról lehet itt beszélni a fiúkkal?

Figyelt kérdés
Jó, tudom ez a szexualitás kategória, de azért itt teszem fel, mert "érthetetlen okokból" itt a legtöbb srác.
2019. nov. 15. 17:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Másról is lehet.
2019. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
65%

1, ugye általában valamiféle problémamegoldás lenne az itteni üzenetváltások célja, aztán kb ez már a határán van annak, hogy két, magát az egyik esetlegesen nőnek kiadó férfi jól elmasztizzon egymás meséin.


Tudom, komor a valóság, de kolbászparti van.

2019. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

Beszélgethetünk bármiről, de ezek közül a szexualitás és a párkapcsolat az ami a legjobban érdekel. A nők izgatóbbak mint bármi más.

32F

2019. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Mert sok nőből itt csak ezzel lehet némi beszélgetés félét összehozni.

Sok nővel beszélgettem már itt. De 1 kezemen meg tudom számolni hogy hánnyal lehetett értelmesen is...

A legtöbben csak tőmondatokban képesek kommunikálni. Kérdést nem tudnak feltenni, max csak válaszolni rájuk. Ha nem szex témát hozol fel, legtöbben néhány levél után szó nélkül lelépnek.

Szerencsére persze van pár kivétel is. :)

2019. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Lehet másról is beszélgetni csak nem érdemes...
2019. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Na ez egy jó kérdés:D mindenki a farkát küldi el, meg beteg fétiseikkel traktálnak
2019. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Mert egy novel valo kommunikacio egyetlen celja a szexhez jutas. Legalabbis egy ferfinek. Ha eddig meg nem jottel volna ra magadol, most elarulom:)
2019. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
a szex kérdés mint olyan kardinális téma mindenkinél,és a kategória is erősen korlátozza a lehetőségeket :D, de ha rugalmas a másik akkor nem ragaszkodik csak a szexhez mint beszédtéma
2019. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Mert szexelni akarnak , nem beszélgetni.
2019. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Milyen pervezióval találkoztál itt?
2019. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!