Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első együttlét utáni erős vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együttlét utáni erős vérzés?

Figyelt kérdés
Megtörtént az első alkalom, a párommal (23L). Nagyon rá görcsöltem, eleve is izgulós típus vagyok és rettenetes fájt mikor belém hatolt, nagyon véreztem is. Elmentünk a fürdőbe hogy lemossam magam, ahol megint belém hatolt és lökött párat de akkor is nagyon fájt, de tényleg rettenetesen. Így a barátom mondta hogy várjunk még egy kicsit, lazuljunk. De azóta úgy 2 órája enyhén fáj a a bejáratomnál és vérzek is de nem kicsit pecsételősen. Mikor a mosdóban voltam a WC papír rendesen véres volt és a betét is olyan. Ez normális? Vagy létezhet hogy megjött a menstruációm? A héten kell megjönnie, lehet hogy az izgalomtól az jött meg?

2019. nov. 15. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos még ma azonnal
2019. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elmennék nőgyógyászhoz. Igaz pasi vagyok... :D de szerintem itt úgysem kapsz normális választ, meg amúgy is mondják, hogy az első után jó elmenni nődokihoz.
2019. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden szűzhártya egyforma, ezért az első szex után, miután megrepedezett kisebb-nagyobb vérzés jelentkezik.

Nálad már megtörtént a második azonnali behatolás, de mi a fenének engedik meg a fiúknak ezt a nők? Egy friss, vérző sebet még tovább nyaggatni?!

Ha még most is erősebben vérzel és ha gondolod, menj el orvosoz, de azt írod, hogy később a vérzés csökkent, tehát szerintem nem szükséges az orvos.

A következő szexszel pedig várjatok, amíg begyógyulnak a sebek.

A menstruáció is bekövetkezhetett. Ezt magad is meglátod, kikövetkezteted. Rásegíthetett a fájdalmaidra a begörcsölésed is, de a fiú szervének a mérete is...

2019. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A vérzés nem csökkent, ugyan olyan erős. A vizeletben nem látszott vér, de WC papír erősen véres volt, mint mikor meg van. De erősebb színe van a vérnek mint mikor megszokott lenni szóval nem tudom... De fájdalom már nincs, csak nagyon, nagyon enyhén érzek valamit, de nem hívnám fájdalomnak. Az a baj hogy 1: időpont nélkül úgy se fogadnak. 2:Ha vérzek akkor sem fogadnak. És az első alkalom után mindenképp elakartam menni nőgyógyászhoz.
2019. nov. 15. 11:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Elég vastag szűzhártyám volt, nagyon nehezen "adta meg magát" Lehet hogy nem szakadt át teljesen és az vérzik ennyire? Nem tudom. Ha a szokásos menstruációs időm letelik és nem múlik el mindenképp meg keresek egy orvost.
2019. nov. 15. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!