Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kutyapóz nem megy, egyből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyapóz nem megy, egyből lelankad?

Figyelt kérdés

Mi lehet az oka, ha egy fiúnak ha kutyapózra "kerülne a sor" egyből lelankad a pénisze, és nem is sikerül "újjáéleszteni"? Többi pózzal nincs gond


/persze kérdeztem tőle mi a baj de nem mond semmi èrtelmeset/


2019. nov. 12. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Furcsa nekem csak akkor kókadt le ha tudtam hogy 20perc múlva hazaér a férj.Fél óránál nem volt gond :D
2019. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szégyellje magát az illető!
2019. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dugjatok a többi pózban...
2019. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
#1 Aki felpontozott,írhatna nekem :D
2019. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#1 Na tessék.
2019. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mentális komplexus amit nem akar neked megmondani, mert még nem nyílt meg teljesen ezért titkolózik. Ne feszítsd, majd ha úgy érzi elmondja addig meg ott van még ezernyi más póz amiben jól tudjátok érezni magatokat :)
2019. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem tetszik neki a hátsód 😀
2019. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A ribirendszám(csipőtetkó) helyére varrass egy keresztrejtvényt, vagy valami szexjelenetet. Mindenképpen olyan dolgot, ami felizgatja.
2019. nov. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!