Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kukoricakeményítő jó szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kukoricakeményítő jó szexuális síkosítónak, nem okoz valami problémát hogyha a hüvelybe kerül?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy előtte megfőzöm

2019. nov. 11. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hogy mivan? miért?
2019. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt használd már sikositasra.
2019. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kend a hajadra inkább.
2019. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Rossmannak van sajatmarkas sikositoja/masszazsolaja viszonylag olcson. Ne ilyeneket hasznaljatok mert a vegere tobbe kerul az orvossag mint egy flakon sikosito...🤦🏻‍♀️
2019. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert valaki ajánlotta mert egyszerű és nem alergizálés reméltem hogy valaki jobban tudja.
2019. nov. 11. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kókusz olaj a legjobb.
2019. nov. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!