Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért nem szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem szeretne az idősebb nő szexelni?

Figyelt kérdés
Én 29 vagyok, Ő pedig 36. Nagyon kedves, szuperül elvagyunk, sok közös programot csinálunk. Ha otthon vagyunk, én állandóan simogatom, csókolgatom, Ő pedig csak elvan. Mindig bíztat, kedveskedik, szinte kiszolgál mindennel. Néha arról beszél mennyire szeretne majd később családot. Viszont az is biztos, hogy 2 hónap alatt még csak meg sem érintette a péniszemet.
2019. nov. 8. 07:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy szimplán csak ilyen, és hogy ezt tőle kéne megkérdezned?
2019. nov. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nők akik egyáltalán nem adnak előjátékot, felhúzódsz úgy is miközben te adod.

Szóval a helyedben már rég kezdeményeznék!

2019. nov. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretne ő, csak egy olyan férfire vár, akivel lehet családja, nem ezt írtad te is?

(Vagy olyanra, aki kezdeményezőbb)

2019. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3: Ennél jobban hogyan kezdeményezzék? Ő alig ér hozzám. Csak fekszik és elvan, miközben én simogatom.
2019. nov. 8. 08:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tovább mész csóknál, simogtásnál, pl a melleit is izgatod (keresd meg az erogén zónáit), aztán elkezded kinyalni, ujjazni...

Ha nem irányítasz, ne várd hogy ő fog!

2019. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5 : Egész egyszerűen fura, hogy semmit sem csinál. Nem lehet, hogy semmit sem élvezzen azok közül, amit csinálok.
2019. nov. 8. 08:49
 7/13 A kérdező kommentje:
A melleit is szoktam izgatni, amire Ő odabújik hozzám és ennyi. Nem viszonozza.
2019. nov. 8. 08:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, lépj mezejére, akkor minden kiderül... Fokozatosan, de mindig egy kicsit többet, és amúgy határozottan.
2019. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
... lépj a tettek mezejére...
2019. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

igazuk van a többieknek, túlságosan nyámnyila vagy. Lehet a romantikus filmek ezt tanítják, de az élet nem ilyen. Hidd el, ez a nő kemény pasira vágyik. Ismerek én is hasonlót, összejött nyámnyila pasival, aki tenyerén hordozta és istennőként kezelte, de nekik nem ez kell. Ez uncsi. Ez kicsit még meg is alázó.

Nekik kemény pasi kell, akik keményen odateszik magukat és finoman fogalmazva, keményen megdugják őket, addig, amíg már állni nem tudnak.


Vicces, mert tényleg egy Hollywoodban nem ez jön át, de ha már eléggé tapasztalt vagy kapcsolatokban, akkor rájössz, hogy a romantikus filmből kivágják a szexet, vagy csak felületesen mutatják, és ott tényleg csak annyit, ahogy csókolózva egymásnak esnek, de a valóság az, hogy akkor működik igazán ez a romantika, ha az a pasi kőkemény az ágyban. Dominál, irányít, elveszi amit akar és egyben megadja azt az érzést amire vágynak a nők.

2019. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!