Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretne annyi fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretne annyi fiatal srác idősebb nővel szexelni?

Figyelt kérdés
Ennyire jó velük? Odafigyelőbbek?
2019. szept. 10. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Én biztos nem,még pénzért se
2019. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Azok alapján amiként láttam/hallottam az idősebb az úgy azért 30-40 között van és nem felette. De persze van kivétel.

És szerintem azért mert tapasztaltak, meg valahogy vonzza őket a tudat hogy nem annyira fiatalok már mégis jól néznek ki. Már ha tipikus MILFről beszélünk. Nekem egy ilyen kiseloadast tartott egy barátom, aki 19 évesen lefeküdt egy 45 éves brazil nővel.


Én csak 22 vagyok de mégis vonz a dolog hogy egy pár évvel fiatalabb sraccal legyek együtt:D nem tudom miért van. De ez nem reklám volt, nem ismerkedek itt amúgy se.

Lány voltam

2019. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalat szerzés miatt.
2019. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Nehéz leírni ha még nem tapasztaltad. Egyszerűen 30-35 körül lesznek igazi, érett nők. Egy ilyen nő azzal el tudja csavarni a fejed ha csak rád, akkora a vonzerejük. Emellett nagyon intelligensek és érzékenyek, nagyon jókat lehet velük beszélgetni, tehát ami nemcsak csacsogás, hanem mély tartalma van. A szexben meg fantasztikusak. Addig nem tudod milyen egy igazi, érzéki-szenvedélyes szeretkezés, míg nem voltál 35 körüli nővel. Meg kell tapasztalni.

26/F

2019. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert otthon laknak anyucinal es igy egyszerűbb,idősebb nő lakására menni.
2019. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem vagy egészséges, hetero, hímnemű, akkor ezt sosem fogod megérteni.
2019. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

1.-nek.


De nem is homároknak szól a kérdés.

2019. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
7-es Fiataloknál nincs jobb.
2019. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Izgatóak. A nőies vonzerejük kiteljesedett. Olyan mint amikor a barack beérik és nagyon édes lesz és zamatos. De ez nem azt jelenti hogy a fiatal csajok ne vonzanák őket.
2019. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!