Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Mit gondoltok ennek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit gondoltok ennek a csajnak a testéről? (arc és tetkot ne nézzetek) Ha a baratnotok így nézne ki zavarna titeket?

Figyelt kérdés

[link]

Hasonlóan nezek ki és az egyik exem le is szólt emiatt engem a napokban. Tényleg annyira rossz ez az alak?19L


2019. nov. 7. 23:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem rossz! A teste az pont jó.. egy pici hasi zsírpárna van de engem nem zavar. És az ellen meg lehet tenni/eltüntetni!Szerintem szült már a csaj.
2019. nov. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
36%
Tudom hogy fiúk véleménye érdekel,de női szemmel ez a test teljesen rendben van.
2019. nov. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%
Én örülnék egy ilyen nőnek
2019. nov. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%
Hát én megnéznélek téged is. Szerintem jól néz ki a lány... 😉
2019. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%
Most verem ki rá másodszor....
2019. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is ilyen az alakom kiveve a popsim
2019. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%

az jutott eszembe talán ez egyfajta"ex bosszúja" dolog,mármint hogy beszólt. kicsinyes dolog volt ez tőle,és szerintem ha belegondolsz,Te is úgy ítéled meg hogy a faszi maga is egy piti alak volt. nem véletlen hogy már csak ex...

a véleményem még mindig fenntartom, farokra való a hölgy .

2019. nov. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
75%

Ez a csaj gec1re szexi!!! Az az érdekes hogy a melle és a hasa is nagyon nagyon tetszik pedig nem tökéletesek, viszont nagyon nőiesek! Az arca is nagyon szép és gyönyörűek a szemei.

32F

2019. nov. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!