Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Mit gondoltok ennek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit gondoltok ennek a csajnak a testéről? (arc és tetkot ne nézzetek) Ha a baratnotok így nézne ki zavarna titeket?

Figyelt kérdés

[link]

Hasonlóan nezek ki és az egyik exem le is szólt emiatt engem a napokban. Tényleg annyira rossz ez az alak?19L


2019. nov. 7. 23:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
13%
Nem rossz, de akin már fiatalon van némi felesleg, félő, hogy 10-15 év múlva, már határozottan túlsúlyos lesz.
2019. nov. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ennyivel bőven elmegy.

Én amúgy sem szeretek a bordákon gitározni:)

2019. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nekem alapjáraton nagyon vékony alkatom volt, de sajnos a fogamzásgátló tabletta miatt feljött nemi súly felesleg az utóbbi egy evben és az egyetem mellet már végleg semmi idom nincs sajnos a sportra:( viszont nem ertek egyet azzal ha valaki nem eszik, hogy foggyos,így nem fogom eheztetni magam. Nyilván lehetnek ilyen fiatalon sokkal vékonyabb, de jelenleg nem tudok érte mindent megtenni sajnos.
2019. nov. 7. 23:47
 14/28 anonim ***** válasza:
29%
Hát kövezzetek meg de nekem ez már nem jön be:P
2019. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Ja egyébként 175 cm vagyok és kb 70 kiló. Nem pontosan így nezek ki, de főleg a mellei miatt választottam ezt a lányt mivel az én bimboim is hasonlóak
2019. nov. 7. 23:48
 16/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell koplalnod. Attól még senki nem fogyott le. Egyél annyit amennyi jólesik de csak zöldségfélét és húst. Zéró szénhidrát.
2019. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
35%
Parizermellek giga bimbivel, nem annyira jön be de ha ilyenje lenne a barátnőmnek akkor ez van. A lány vaskos, még az album neve is ‘chubby girl’, ilyen dagadt bélbe pedig nem tetetnék piercinget. A sminkje full igénytelen. Ezeknél a képeknél pedig a csajom igényesebbeket lő, hogy elküldje nekem napközben. Nekem ez a bottal se kategória de téged nem szeretnélek megbántani, biztosan nagyon kedves és vonzó lány vagy, az exed pedig büdös paraszt, nem kell vele foglalkozni.
2019. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
77%

amikor azt mondom egy kis felesleg kifejezetten szexi,izgató egy nőn,na akkor ilyenre gondolok.

arc 8/10

test 8/10

Mell 7,5/10

erről a nőről csak a töménytelen szex jut eszembe kb ennyi

2019. nov. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
81%
dugnám mint a lopott biciklit, lovagló,kutya és fordított tehenészlány pózban
2019. nov. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
88%

Igen, a valós nők általában így néznek ki, amúgy csinos. Ámbátor csak a külső kevés egy kapcsolathoz, a személyiség is fontos.

Egyébként meg mit érdekel az exed véleménye, nem az a fontosabb hogy a jövendőbelid, vagy a potenciálisan kiszemelt pasik mit gondolnak?

2019. nov. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!