Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még olyan fiú/férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan fiú/férfi aki CSAK kapcsolatban szexel?

Figyelt kérdés
Érdekel, mivel a mai világban már mindenki összefekszik mindenkivel, érzelmek nélkül.

2019. nov. 6. 21:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

10-es!

Te halál komolyan jól látod az életet suhanc korod ellenére!

Igen.. azt bírom,hogy ezek a nagy nőcsábász 50 felettieknek a szemük is kiesik annyira nézik a csinos nőket!

Azt is jól látod,hogy tényleg mi vagyunk mindig a szemét hazudozó sunyi alakok a nők szemében! Erre még az a mondás is igsu,hogy ha egy férfi félre lép,akkor ő egy szemét mocskos disznó,fujj.. de ha egy nő teszi ezt,akkor ő a szegény elhanyagolt, vagy kalitkába zárt feleség!

Abban is óriási igazságot írtál,ha a mai világban egy férfi magánakvaló csendes lett.. onnantól kezdve mintha nem is létezne a nők szemében! Minél több nő ügye van valakinek, a csajok azokat részesítik előnyben.. és hülyeség ez a fujj nőcsábász duma a részükről,mert igen is a nőcsábászokat szeretik!

2019. nov. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, utolsó én sajnos azt sajnálom hogy ezt jól is látjuk.. Persze én sem vagyok jó, lusta vagyok, nincs senkim és semmim, nem értek semmihez.. De nem bulizok, nem használtam még ki egy lányt se, most 18 évesen volt először barátnőm, mind a 3 csak kihasznált, és akkor csak mi csávók vagyunk a rosszak? Ugyan már.. A mai lányok mit tudnak nyújtani? 2 liter smink, magamutogató kihívó ribis ruhák és viselkedés, meg bulizás.. Szeretet, hűség? Még csak leírni sem tudják helyesen, nem hogy használják.. Amúgy én 16 éves korom óta vagyok körülbelül úgy rákattanva a témára és tudtam hogy nekem normális kapcsolat kell, nem tehetek róla ezen kívűl nem vágyok semmi másra, viszont 16 évesen már bele is voltam rohadva a magányba.. És igen, ahogy mondtad, őket szánni kell, nekik van 2 vágás a csuklón akkor már jaj csóri, persze én sajnálom is őket, ha rólam derül ki hogy egyenletes csíkok vannak a bőrömön akkor már jön az hogy inkább csinál magából ribit mint hogy velem ismerkedjen, és ez most egy konkrét eset volt tehát idéztem.. És így legyen az embernek életkedve, hogy minden ember ilyen? Hogy konkrétan egy 60 körüli csávó mondja hogy én lassan 19 évesen meleg vagyok és minden igazi férfi a fajtámat b*.zikának hívja, csak azért mert én EGY lánnyal szeretnék lefeküdni SZERETETBŐL nem pedig azzal akivel csak tudnék? Milyen világ lett ebből.. És tudod mit, az a szánalom hogy ha le akarnék feküdni több lánnyal, kb 30 perc alatt össze tudnám hozni, mert a mai lányok benne is lennének sajnos ez az igazság.. De ha már választani lehet maradok magányos és vetek véget az egész életnek saját kezűleg, mint hogy oda süllyedjek hogy alkalmikon "éljek"...
2019. nov. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A 60 éves tata csak irigy! Szeretne ő még 18 éves lenni!
2019. nov. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, hát figyelj, olyan szinten elbeszélgettem vele hogy milyen lehet neki valami idősek otthonába stb, hogy 24 óra tiltást kaptam az előbb facebookon.. Gondolom sok volt neki amikor mondtam hogy vegye ki a protkót és irány az alvás, hallod, olyan bunkó vénember akar engem kioktatni hogy milyen az igazi "párkapcsolat" akinek már fel sem áll?! Már bocsánat.. Ahogy a kérdező és a vénember mondta, mindenki összefekszik mindenkivel és ez a baj.. Társkeresőre is rászántam magam, le lehet nézni nyugodtan, ilyen szintre süllyedtem mert képtelen vagyok egyedül élni.. A leírások között ott vannak hogy aki nem tud valami komolyabb csajozós szöveget írni annak vissza sem írnak, sőt, van olyan aki felső nélküli képekkel van fent, még nem is valami ócska ribis haspóló, de még melltartó sem volt rajta. És az ilyen párt keres? Életeim ilyen képpel dugópajtit kerestek ti nem párt.. Nevetséges, egy ember akivel összefekszik a másik az nem "pár" csak 2 idegen aki ocsmány módon élik ki a test örömeit. És ez is egy idézet volt, egy GYK-s kis lány mondta meg itt az oldalon hogy semmi baj azzal ha kiéli valaki az örömöket.. Igen, addig szerintem se baj ameddig ezt szeretetből a PÁRJÁVAL teszi. Az igazi pár az, aki ha nem vagy otthon vár, félt téged, akár féltékeny mert nem akar elveszíteni, kiáll melletted jóba rosszba, hűségesen melletted áll és képes visszautasítani akárkit ÉRTED. Nem az a pár akivel párszor összefekszel egy buli WC-jében.
2019. nov. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
En csak erzelmi alapon tudok szexelni a gatlasaim miatt ugyhogy van😃18/f
2019. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az idősebb nők érettebbek és komolyabbak na és persze kedvesebbek!Én is egy tőlem idősebb elvált nővel éltem 6 évig.És nem azért..de sok 35,40 feletti odaver egy 20 éves lánykának kinézet kapcsán!
2019. nov. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A vénemberekkel meg nem kell foglalkozni! Oké,hogy egy undorító kéjencek,de hát életük utolsó fázisaiban örüljenek kicsit na! :)
2019. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyannal tudok szexelni akivel érzelmi kapcsolódás is van, ugyhogy technikailag igen.
2019. nov. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!