Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még olyan fiú/férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan fiú/férfi aki CSAK kapcsolatban szexel?

Figyelt kérdés
Érdekel, mivel a mai világban már mindenki összefekszik mindenkivel, érzelmek nélkül.

2019. nov. 6. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem számolom a szingliként ért fesztiválokat, akkor bizony nagyon sok lánynak azért mondtam nemet, mert bár lefeküdtem volna velük, de nem akartam kapcsolatot, ezért inkább bele se kezdtem, és pár randi után elhalt a dolog. Szóval ilyen vagyok, bár ha az utcán leszólítana egy lány, akkor nem mondanék nemet.
2019. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
pl én
2019. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelen ☺️
2019. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
én
2019. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 StevenUp ***** válasza:
100%
Van mert nem rajongok az össze vissza kefélésért
2019. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem nem pálya az alkalmi.
2019. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, de akad pár - aki viszont alkalmiba is beleugrik időnként annak is legyen annyi esze hogy óvszert használ.
2019. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Mivel én is így vagyok vele (és ezért nem voltam még senkivel, de leszarom:D), gondolom még akadnak mások is. Szóval persze, van.
2019. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok! 2 hosszú kapcsolatom volt eddig, egy 9 éves, és egy 6 éves! És 2 db kaland! Amúgy nincs sok értelme a kalandnak. Egyszeri szexben a nő úgysem hagy mindent bevállalni na meg ő sem úgy áll hozzám. Inkább többször egy adott valakivel mint egyszer mindenkivel.
2019. nov. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A lányok szerint mi mind férgek vagyunk, de a lányokba is sok szenny van. Én csak kapcsolatba. konkrétan egy hatvanas ürge b.*izott le ma, mert oda mertem irni hogy nem mennék bele szexkapcsolatba. és ilyenekkel van tele a világ. Én pedig vagyok a nyomorék selejt mert egy hűséges szerető kapcsolatot akarok. Erről ennyit.. De nehogy azt hidd hogy a lányok elfogadóak és hűségesek, ahogy kiderül hogy lelkileg nem vagyok teljesen jól mert magányos vagyok akkor már egyből el is lehet köszönni a komoly szerető kapcsolatot kereső kamu lányoktól... Csak a kamu megy, elfogadás és valós szeretet hol a francba van???

18F

2019. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!