Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig lehet szerintetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet szerintetek egy olyan pasival kapcsolatban lenni akivel nem jó a szex és nem adja meg a kellő élvezetet?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, de a szex borzasztó. Nem érzek semmit se szinte. Elég kicsi neki de ezt sose tettem szóvá mert nem akartam az önbecsülésébe bele taposni. Amikor próbáltam neki felvezetni a problémát engem okolt h az exeim kitágítottak meg ilyesmi. Ami nem igaz mert még a nőgyógyászom szerint is szűk vagyok. Hiába szeretem meg vonzódok hozzá olyan mintha valami ki be menne de alig érzek valamit. Én meg kifogytam az ötletekből már h mit kéne tennem...
2019. nov. 5. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Nincs más hátra mint előre.

Szakitani kell és biztos lesz olyan akivel passzoltok.

2019. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Első szex közben öltöztem volna fel...
2019. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg olyan nincs, hogy egy nőt kitágít az egy farok. Bennem is volt 20cm+ farok, mégis elérem a méhszájamat ujjal. Szülni nem szültem, de szülés után is visszaszűkülnek a nők. Hagyd ezt a kisfiút.
2019. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged okol mert nem adja meg a kellő élvezetet, az gusztustalanul önző dolog.
2019. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha szex jó, másban vannak kisebb nagyobb surlódások, akkor érdemes mindkét félnek igyekeznie a kapcsolat javításásán. De ha szex rossz, minden más jó, akkor is az egészet megette a fene. Már ha férfit akarsz, nem pedig szponzort...
2019. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Azért én megpróbálnék beszélni vele, mielőtt kidobom. Más behatolási szög, más pózok, neked a hüvelyed összeszorítása, azért vannak lehetőségek.
2019. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sincs nagy farkam. Van olyan póz amit nem élvez a barátnőm. De úgy szoktuk csinálni hogy én vagyok lent ő pedig lovagol. Így mindig el tud menni.
2019. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Valami fatális véletlen folytán nem csak úgy lehet egy nőt a csúcsra juttatni, ha a puncijába farkat dugunk...
2019. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8/8, látszik nem voltál még nő. lehet ujjal, stb. Köze nincs a siklós orgazmusnak a hüvelyihez és az análishoz. Azt hiszed nagy dolog elvinni a nőt szájjal? vicc.
2019. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Semmi értelme együtt maradnotok, mert idővel már undorodva fogsz lefeküdni vele, hiszen tudod, hogy neked úgysem kesz jó!

3-as! A nagy nem csak azt jelenti, hogy hosszú! Jelen esetben inkább a vastagságon van a hangsúly, és ilyen oldalról meg igenis tágulnak a nők! Hogy aztán utána milyen ütemben tud regenerálódni, összehúzódni a hüvely, az már csak a nő izomzatán múlik. Saját tapasztalatom, hogy a nő csak az első 3-4 alkalomig szűk, aztán érezhetően enyhébb a szorítás.

2019. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!