Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már olyan kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci987600 kérdése:

Voltatok már olyan kapcsolatban ahol a nő sokkal idősebb volt?

Figyelt kérdés
Mikor kezdődött? Mikor ért véget? Mennyi volt a korkülömbség? És milyen volt a szex?

2019. okt. 17. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként voltam egy ilyen kapcsolatban. A srác 20 évvel volt fiatalabb mint én. Kb. másfél évig tartott úgy,hogy nekem tartós kapcsolat mellett volt, Neki nem.A szex tökéletesen működött köztünk, ez tartotta össze a kapcsolatot. Hosszútávon nem hiszek benne, és tartós kapcsolatként sem.
2019. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit nevezünk sokkal idősebbnek? 10-20 évet?

A mostani párom 10 évvel idősebb. Minden tökéletes együtt.

39/F

2019. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
46. éves vagyok, és még sosem volt idősebb barátnőm. Mindig fiatal barátnőim voltak. 16.-28.-ig.
2019. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
"Sok" alatt 10-20 évet értek igen :)
2019. okt. 17. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szüleim közt 12 év van, 7 évig voltak együtt, és lettem belőle én, szóval ideig óráig működött, de nem mondanám, hogy a kor tette tönkre a kapcsolatot.
2019. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm 53 éves volt, nálam 10 évvel idősebb, cirka 1,5 évig tartott, de egy idő után betegesen féltékeny lett minden ismerős nőre, akivel 2 mondatot váltottam és inkább szakítottam vele. Szexben mindenre kapható volt, még a 2 nő egy pasis felállást is kipróbálta volna.
2019. okt. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es, megértelek, csak hozzáfűzöm: sok pasiban motoszkál az a gondolat,hogy egy idősebb nő biztos mindent bevállal, legalábbis bevállalósabb mint a fiatalok.

Ez általánosságban nagyon nincs így.Volt egy ilyen kapcsolatom, már az elején leszögeztem,hogy amennyiben ez motiválja, felejtse el, nem vagyok bevállalós semmi extrára.


A féltékenység már gyakoribb lehet, aminek az alapja az,ami tény is: egy idő után a pasi visszatér a saját korosztályához. Egy (kb)negyvenes nő pedig testi adottságai ha jók is, de nem azonosak a huszonéves korosztályéval.

2019. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 éve. 3 éve. 14 év. Jó.
2019. okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!