Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire OK az anál sikosító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire OK az anál sikosító nélkül? Akik így csinálják ők, hogyan?

Figyelt kérdés
Olvastam itt több válaszban, hogy így teszik.
2019. nov. 5. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan barátnőm, aki annyira nedvesedett, hogy punciból áttéve a farkamat már nem kellett plusz síkosító. Mással (vagy ha eleve anállal kezdtünk) akkor nem volt kérdés, hogy síkosítót használunk.
2019. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Punciból popsiba átrakva eddig nekem sem kellett síkosító. De ha úgy alakult, hogy punci nuku, csak popsiba akkor is előtte kinyaltam, hogy legyen orgazmusa és közben már nyelvvel nedvesítettem a popsit és készítettem elő neki, így megintcsak nem kellett. Szóval, nem mindig kell.
2019. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak nyál, és azonnal bemegy tágítgatás, síkosítás nélkül is.
2019. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy sikosítás nekünk se kellett soha. Pár csepp testápoló és bőven kitart.
2019. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gumival nehéz betenni pedig van rajta bőven síkosító. A barátnőm szokta benyálazni illetve a testápoló balzsamját szokta magának bekenni belül. Na ekkor simán becsúszik és nem is érzi szinte. Mindig megkérdezi hogy meddig van benne, gondolom ezért.
2019. nov. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!